Skocz do zawartości

Czy to efekt FBS?


aniec2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam pytanie, które trapi mnie już od paru dni. Na początku stycznia zacząłem pozycjonować stronę https://styleone.pl - wpisy w katalogach + wpisy w preclach. Dodatkowo zacząłem uzupełniać content strony opisując szerzej ofertę. Po takim zabiegu moja strona zanotowała doś spore skoki na interesujące mnie frazy +38, pozycji +60 itp. Od 3 dni jednak notuje spadki z początku małe dziś nawet o 30 pozycji.

Stąd moje pytanie czy skończył się efekt FBS czy to jakiś fiiltr (w co wątpię). Od razu dodam, że nie korzystałem z wymiany linków itp. Całość śmiga na wordpress'ie.

Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a jeszcze mi się nasunęło pytanie czy można przesadzić z contentem strony ( za dużo tekstów o hostessach), czy raczej nic złego się nie dzieje jeśli teksty są unikalne i wspomagają informacje na stronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długość treści nie ma znaczenia tzn. im więcej tym lepiej ;) Ale należy pamiętać o tym żeby:

- nie upychać na siłę słów kluczowych (tekst musi być zrozumiały),

- nie mieszać języków (pól strony po polsku, druga połówka tłumaczenie pierwszej po angielsku),

- nie pisać o rzeczach których strona nie dotyczy, tylko po to żeby zwiększyć ruch na stronie,

- itd. (analogicznie można wyciągnąć resztę wniosków).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności