Skocz do zawartości

Fraza "darmowe mp3"


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii prawnej masz rację, mimo wszystko nie słyszałem żeby ktoś miał problemu przez coś takiego. Choć prawdę mówiąc stoi się na krawędzi mając wyszukiwarkę mp3, tym bardziej że każdy utwór ma jakieś tam licencje itp. Ale trzeba też zwrócić uwagę na to że pliki nie są umieszczone na jego serwerze tylko na serwerze kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga fraza darmowe mp3 nie jest taka trudna...

Na dzień dzisiejszy w top 10 na dziesiątej pozycji na tą fraze jest mp3.wp.pl Strona na dzień dzisiejszy ma ponad 457 ts linków zwrotnych pokazywanych poprzez yahoo (większość to linki naturalnei spora część właśnie na tą frazę). Moja magiczna kula mówi mi że na tą frazę linkuje się ponad 3 700 000 serwisów. Więc fraza do najłatwiejszych nie należy.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się że do łatwych nie należy, ale do trudnych też nie. Jak ktoś stworzy dobre zaplecze to wszystko zdziała.

Moim zdaniem lepszym wyjściem byłoby stworzenie serwisu o muzyce, i w nim właśnie zamieścić wyszukiwarkę żeby się różniła od reszty. Bo na większości wyszukiwarek niema prawie wcale tekstu i to podejrzanie dla google może wyglądać, takie jest przynajmniej moje zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności