Skocz do zawartości

Domena 2 a 3 rzedu


Ka-lolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy na wplyw na pozycje w wyszukiwarce ma to, czy domena jest 2 czy 3 rzedu?

np.

pierwszego rzedu:

www.dom.pl

drugich rzedow:

www.dom.com.pl

www.dom.realestate.pl

czy wszystkie 3 sie bedzie tak samo latwo (trudno) pozycjonowac czy ktoras z nich bedzie "uprzywilejowana"?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nazwie domeny lepiej skupić się na wielu aspektach... w tym SEO ;], ale i długość nazwy, czy jest ona słowem kluczowym czy nie, czy jest łatwa w zapamiętaniu czy nie ... itd,.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kłopot z np: kocham--cie.pl, hip--hop.pl - ciężko indeksowało się B)

Takie domeny często są kupowane przez spamerów, dlatego ciężko je zaindeksować.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nazwie domeny lepiej skupić się na innych aspektach niż seo.

Zgadzam się z tym. Słowo kluczowe w domenie, jeśli ma to tak niewielką wartość, że wg mnie nie ma sensu patrzeć głównie na nią. Z drugiej strony w przypadku gdy ktoś poda link w formie samego adresu, to lepiej wtedy mieć w nim słowo kluczowe, które w takim przypadku składałoby się na anchor.

Wracając do głównego pytania:

czy na wplyw na pozycje w wyszukiwarce ma to, czy domena jest 2 czy 3 rzedu?

Nie zauważyłam różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności