Skocz do zawartości

pisanie na klawiaturze


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jak już się uczyć pisania na klawiaturze za pomocą np. gg czy czatu, to razem z polskimi znakami. Ja się przyzwyczaiłem do pisania bez nich, i teraz mam problem gdy piszę coś w wordzie, bo się cały czas mylę :)

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pisze bez patrzenia na klawiature a glownie dla tego (nieliczac tych gg itp. ) bo czesto siedze wieczorami (noca) przy kompie i mam zgaszone swiatlo i w ogole mam klawiawiature wsunieta na tej ruchomej desce pod biurko. W dzien tak samo czasem robie blad w co ktorym wyrazie jakas literowke ale mam nawyk jeszcze jak zaczynalem ze od razu mam jeden palec nad mazaniem i wrazie czego w ulamku sekundy robie korekte.

Ale tak samo pisze bez polskich znakow :)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzenie na klawiaturę zdecydowanie jest mniej zdrowe, niz patrzenie w ekran: z tej przyczyny, ze kiedy patrzysz na klawiature oko skacze ci non stop miedzy klawiszami nadwerężając je*, tymczasem patrząc na monitor śledzisz łagodnie tekst. Kilkanaście godzin przed kompem to naprawde straszna męczarnia dla oka. (W takim razie dlaczego ja jeszcze nie jestem ślepa?)

Polecam witaminki z wyciągiem z czarnej jagody :]

A ja od 11 roku życia klepię, i tez patrzę na klawiaturę. Ale potrafię przestawić sobie zwrotnicę i pisać bez, jak np. teraz

--

*oczy, nie klawisze

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale polecam te fajne, male klawiaturki z klawiszami jak w laptopie (chodzi mi o skok) - teraz sobie taka sprawilem i pisze sie 100 razy lepiej i duzo latwiej nie patrzac na klawiature :)

Jaką klawiaturę kupiłeś, Logitecha ?

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... zacznę od krótkiego zobrazowania mojego "stanowiska pracy" w domu. Metr za plecami, po lewej stronie znajduje siętelewizor, który często gęsto brzęczy jak siedzę przy kompie. I zdarza mi się że pisząc kończę zdanie .... odwracając się do telewizora. Piszę więc nie tylko bezwzrokowo, ale też "bezmózgowo" :-)

Cały post napisany podczas uważnego studiowania avatara Meviusa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nieraz pisze z patrzeniem nieraz bez, a jak pisze bez patrzenia i popełnie błąd to go poprawiam bez patrzenia na klawiaturę, ale zazywaczaj na nią nie patrze

jak chcę coś napisać to palce same mi latają i przciskaja na odpowiedni klawisz ..

.... ah tem mój 7 zmysł ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności