Skocz do zawartości

wyceń swoją stronę


Eldoka

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kalkulator jest naprawdę zabawny. Sprzedalibyście swoją stronę za tyle co wyliczył?

Nie wiem po co tworzone są takie kalkulatory skoro i tak każdą stronę w zależności od tematyki można inaczej wyliczyć...

https://www.stimator.com/

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem kilkanaście kolejnych domen które wykupiłem w tym samym dniu pół roku temu, tak samo linkowane o podobnej tematyce i również do 1500$ z tym że od 1000$.

Takie narzędzia przypominają mi PageRank Prediction takie wróżenie z kuli.

W końcu domena jest tyle warta, co w danym dniu kupujący jest w skłonny za nią zapłacić.

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.allegro.pl warte CAŁE 298,998. Taki dochod to oni pewnie wyciagaja w miesiac dzialania serwisu.

Kolejny bajer z licznikiem...ale istotniejszy jest ten prywatny licznik wlasciciela;] I chyba pojawia sie na nim coraz wyzsza sumka, skoro tu o tym rozmawiamy.

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności