Skocz do zawartości

Nie do końca poważnie


Maenal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie od dzisiaj wiadomo, że afrodyzjaki pobudzają relacje. Jeśli chodzi o Google ma on dość specyficzny smak. Zamiast tradycyjnego szampana i truskawek preferuje...precle.

Hahaha dobre. Google jest dziwne i nie docenia dobrej żony, która się stoi i robi co może aby zwrócić na siebie uwagę.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niezłe. Ciekawy pomysł na viral. Podoba mi się podejście AdSeo do zbierania linków :-) Obawiam się tylko, że środowisko SEO jest w Polsce zbyt małe, żeby była z tego korzyść proporcjonalna do czasu, który musieli w zbudowanie takiej akcji. No, chyba że to była czysta zabawa ;-) Ale jeszcze raz - za pomysł gratulejszyns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre B) Niektórym wszystko kojarzy się z seksem ;)

ja wiem.. po mojemu autor bardzo trafnie pokazal co i jak dziala w guglu.. dla mnie bezbledna strona ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności