Skocz do zawartości

Się doczekałem :)


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

a ja ciągle czekam na wypowiedz jego przyjaciela Lukasa_79 co w tej kwestii ma do powiedzenia , no i dziwie się cały czas ze inne systemy go nie zablokują ale widocznie są powiązane :)

Nie ma się co oszukiwać , kto hu..m sie rodzi kanarkiem nie padnie

ps. Czytam Lexy ze miałem troszkę racji , no dobrze to usłyszeć ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
luq, na forum Google dużo pisze się o zgodności z wytycznymi, walce ze spamem itp., ale to nie znaczy, że tego typu zgłoszenia będą pochwalane przez użytkowników.

I o to chodzi, myślę że zgłoszenie faktycznego spamu każdy by tam pochwalił (ze mną włącznie), natomiast pisanie takich bzdur o stronie w zasadzie idealnie powiązanej z frazą na którą zajmuje 1 miejsce...

Może po prostu Google zbyt intensywnie banuje spamsite'y z viagrą i nasz impotent już nie wie co ze sobą zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny ten wątek, bo wypowiadają się tam prawie sami przeciwnicy systemów :). Myślę, że w gruncie rzeczy gdyby algorytmicznie wyeliminowano pewne rodzaje linkowania niewiele by się zmieniło w wynikach, nikt z czołówki nie opiera się tylko na jednej metodzie więc pewnie nastąpiły by jakieś tam przetasowania, ale o wiele mniejsze niż wydaje się autorowi tego wątku na Google.

np.: Nie zwiłbym się, jakby po (jakimś cudem :) ) wyeliminowywaniu linków np.: z dynamicznych SWL top1 Bielizna pozostało by takie samo. Natomiast usuwanie pojedynczego wyniku - jak ktoś tam zauważył mija się z sensem - wejdą na to miejsce inne .. jeszcze agresywniej promowane.

Mam mój radykalny pogląd, popierający zmiany w algorytmach wyszukiwarek minimalizujące wpływy automatycznego i masowego linkowania. Natomiast nie potrafię zgodzić się z poglądem o sensie i skuteczności ręcznego usuwania i poprawiania wyników. Ludzie są tylko ludźmi i zanim się ktoś spostrzeże mogą zostać zmanipulowani i wykorzystani do działania przeciwko konkretnym ludziom i firmom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to co kiedyś pisałem na irc, dana osoba wykorzysta wszystko co wie na Wasz temat kiedy tylko będzie miała z tego jakiekolwiek korzyści. Nigdy nie wiadomo kiedy z "przyjaciela" staniesz się wrogiem.

święte słowa , już paręnaście osób przekonało się na własnej skórze

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest takie powiedzenie z Ojca Chrzestengo: przyjaciol trzymaj blisko , ale wrogów jeszcze bliżej.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Czytam Lexy ze miałem troszkę racji , no dobrze to usłyszeć

Owszem, co do niego miałeś rację co do słowa, jednak nie o tobie piszę jako o tej jednej osobie z forum ;-)

Pod wieczór napiszę więcej, jeśli temat dalej będzie otwarty ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za umieszczenie linka i nazywanie pozycjonowania tej strony nieetycznym można by panu szu narobić trochę kłopotów. Jest to bezpodstawne działanie na niekorzyść firmy i jej strony.

Bez przesady :) Szans nie ma.

Jedyne co można zrobić to cieszyć się z jego frustracji i bezsilności. Widać sporo zdrowia w pracy zostawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet nie ma klientów , kolegów a na psa go nie stać :) wiec se pisze

Myślę, że po dzisiejszej akcji nawet on zda sobie sprawę o co tu chodzi i będzie mógł rzec:

Ślepy byłem, lecz przejrzałem...

każdemu może się zdarzyć, błądzić ludzka rzecz , a odwaga polega na przyznaniu się do błędu (brawo dla Lexi i wyrazu uznania)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności