Skocz do zawartości

Się doczekałem :)


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nawet wysłał list do klienta

Witam,

Kiedyś pisaliśmy do Państwa odnośnie stosowanych technik SEO w ramach strony WWW.

Jak zauważyłem, obecny pozycjoner nadal jest przekonany co do etycznych technik i bezpiecznych rozwiązań względem pozycjonowania.

Uważam, że klient powinien posiadać świadomość ryzykownych technik SEO.

Poruszyliśmy temat dotyczący łamania wytycznych w wypadku takich technik, warto przyglądnąć się zastosowanym rozwiązaniom na stronie internetowej Państwa sklepu.

Nie chciałbym tym razem opisywać jakie techniki są złe w meilu pozostawiajać to do oceny wyszukiwarki.

https://www.google.com/support/forum/p/Webm...edf36&hl=pl

Pozdrawiam

Mariusz

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan sz. ma tylu przeciwników bo niejako walczy ze spamem, pozycjonowaniem nachalnym przez SWLe itp..

gdyby wszystko co sz. mówi gogole brało pod uwagę ucierpiałoby mnóśtwo stron, nastąpiłby ogromny kryzys w branży seo, wszystkei firmy pseudo pozycjonerskie bazujące na SWLach upadłyby, mnóśtwo ludzi straciłoby kase przez filtry czy bany w google

a co do matematyka: na forum zachęcasz do klikania reklam google:P

91800627md4.jpg

w dobie kryzysu i permanentnej inwigilacji, modzie na zgłaszanie nadużyć do wielkiego G. ryzykujesz co nieco

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kiedyś pisaliśmy do Państwa odnośnie stosowanych technik SEO w ramach strony WWW.

Jak zauważyłem, obecny pozycjoner nadal jest przekonany co do etycznych technik i bezpiecznych rozwiązań względem pozycjonowania.

Uważam, że klient powinien posiadać świadomość ryzykownych technik SEO.

Poruszyliśmy temat dotyczący łamania wytycznych w wypadku takich technik, warto przyglądnąć się zastosowanym rozwiązaniom na stronie internetowej Państwa sklepu.

Nie chciałbym tym razem opisywać jakie techniki są złe w meilu pozostawiajać to do oceny wyszukiwarki.

https://www.google.com/support/forum/p/Webm...edf36&hl=pl

Pozdrawiam

Mariusz

Nie mówcie mi że to nie są działania na szkodę firmy i to z wyimaginowanych powodów.

Niewątpliwie podlega to pod nieuczciwą konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji

wyjatki

Art. 14.

1. Czynem nieuczciwej konkurencji jest rozpowszechnianie nieprawdziwych lub

wprowadzających w błąd wiadomości o swoim lub innym przedsiębiorcy albo

przedsiębiorstwie, w celu przysporzenia korzyści lub wyrządzenia szkody.

2. Wiadomościami, o których mowa w ust. 1, są nieprawdziwe lub wprowadzające

w błąd informacje, w szczególności o:

1) osobach kierujących przedsiębiorstwem;

2) wytwarzanych towarach lub świadczonych usługach;

3) stosowanych cenach;

4) sytuacji gospodarczej lub prawnej.

oraz

Art. 15.

2) stworzeniu sytuacji powodujących pośrednio lub bezpośrednio narzucenie

klientom przez podmioty trzecie konieczności dokonania zakupu u danego

przedsiębiorcy lub u przedsiębiorcy, z którym dany przedsiębiorca pozostaje

w związku gospodarczym;

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy tak ma wyglądać etyczne SEO i strony pozycjonowane, prawdę mówiąc takie amatorskie SEO staje się powoli standardem.Wystarczy także przyglądnąć się back linkowi dla tej domeny.xxxCzekam na info, jak się ma etyczne SEO do takich technik i osiąganych rezultatów."

https://www.altavista.com/web/results?itag=...kgs=0&kls=0

:)

była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój - ten link nie ma sensu. Serwis niestety nie może odpowiadać za swoje BL. Wątpię, że zrobił to sam, pewnie ktoś mu pomógł, tylko w takiej sytuacji nie powinien osadzać innych, choćby wydawało mu się, że ma racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook nie stosuje żadnych technik black hat SEO.

Nie rozśmieszaj mnie to że linki z swl-i nie są jego to jeszcze o niczym nie świadczy.

A etyka to rzecz wyjątkowo płynna w tym wypadku. Dlaczego zasady ustalane przez jakąś firmę mają stanowić od razu zasady etyczne?

Pisanie o tym iż nie przestrzeganie zasad ustalonych przez G jest nieetyczne to duże nadużycie.

To że paru dziwnych traktuje je jak dekalog jeszcze o niczym nie świadczy albo tylko o tym że człowiek jest naprawdę dziwnym stworzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook nie stosuje żadnych technik black hat SEO. Te linki do SWL celowo dodaje kilku użytkowników tego forum i kanału ircowego #seo.pl, żeby później trollować.
Ta? Linki tylko z gotlinka i się nie zabezpieczył tym antylinkiem czy jak ma ten ich wynalazek.

Mickiewicz, Ty jesteś kolejnym wcieleniem szoka? Bo na seotrolla to nie wyglądasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie kumam co to jest etyczne seo :) czy dodawanie stron do katalogow (wartosciowych) jest etycznym seo, czy sa jeszcze inne etyczne metody ? :) Gdyby seo bylo etyczne strony nie spadaly by w tajemniczy sposob o 60 - 100 mniejsc w dol jednego dnia i nie wracaly rownie tajemniczo po 3-6 miesiacach :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techinka Szooka jest bardzo skuteczna. Atakuje najlepsze frazy, opisuje jakie to zle techinki sa stosowane a nastepnie probuje przejac klienta. Wiadomo, iz wiele juz zostalo zrobione dla strony wiec i pozycjonowanie jest latwiejsze.

Jak pracowalem swego czasu w szkole i nie wolno bylo udzielac korkow uczniow z szkoly w ktorej sie pracowalo to czesc osob je podpiepszala, tylko po to by przejac danego ucznia. Idealna metoda, nie trzeba szukac, starac sie, wystarczy przejac.

A dowalic sie mozna do kazdej strony...

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jak wojowano listami z SWL to była jeszcze publiczność i mimo wszystko ciche poparcie co niektórych internautów, ewentualnie obojętność.

Teraz to już chyba nikt nie wie o co chodzi.

Szooku, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym.

Miałeś taką możliwość, ale przegapiłeś ten moment.

Teraz niestety jesteś kojarzony tylko w jeden sposób, też przez osoby, które nie poznały Ciebie osobiście.

Pozostało tylko zejście ze sceny pokonanym, ale przynajmniej nowi nie poznają Twojej historii, co oszczędzi wstydu na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ciągle czekam na wypowiedz jego przyjaciela Lukasa_79 co w tej kwestii ma do powiedzenia , no i dziwie się cały czas ze inne systemy go nie zablokują ale widocznie są powiązane

niestety nie mam wplywu na to zo szook wypisuje i nie ze wszystkim sie zgadzam, tutaj ewidentnie przegial

bo inaczej tego nazwac nie mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności