Skocz do zawartości

Się doczekałem :)


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ale o czym wy tu piszecie co ma Mariusz pisać na grupie? Przecież jako pracownik Google to specjalnie to wypisuje B) .

I to nie jakaś tam popierdułka popychadełko tylko najmniej ma kierownicze stanowisko ;)

Skąd to wiem ?? Przecież napisał sam to tu :

"Na pewno będę monitorował zaangażowanie SQT w zgłoszony tutaj przykład "

https://www.google.com/support/forum/p/Webm...edf36&hl=pl

Mów mi Nadzorca ;)

Wiec Panowie i Panie z SQT do roboty nadzorca sie patrzy co robicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie cytuj bez potrzeby

noone

no faktycznie , podobieństwo uderzające , w tym wszystkim ciekawe jest to co napisała Lexy ze gówniarz ma swoich fanów co widać bardzo często w awanturach na PIO , wiec dobrze wiedzieć po czyjej kto jest stronie i mieć to na uwadzę.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominając to tych, którzy są po własnej stronie i robią swoje.

przypomnę jeszcze raz stosowną życiową opowiastkę autorstwa naszego Irka jest na czasie,

Pod blokiem w samochodzie kradną radio, większość bloku to ludzie którzy oburzają się na taki czyn , parę osób w bloku ma to w D..... bo to nie ich radio kradną , znajdą się tez osoba która wręcz z bananem na ustach się Cieszy że sąsiadowi kradną radio i na koniec znajdą się tacy sąsiedzi co będą złodziejowi przynosić paczki do więzienia za to że ukradł radio.

Pytanie jest : którym sąsiadem jesteś ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj bez potrzeby

noone

Nikt nie jest złodziejem, dopóki taki czyn nie zostanie mu udowodniony prawomocnym wyrokiem sądu. Dura lex, sed lex.

edit:

wycięło mi słowo [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] <- krótszej cenzury nie było? ;)

Studio Moments - Nowoczesny Film i Fotografia Ślubna.

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego lub kamerzysty na ślub i wesele w Krakowie lub Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj bez potrzeby

noone

Jeśli na własne oczy zobaczę, że ktoś kradnie, to będę interweniował. Jeśli zaś ktoś, kogo nie znam osobiście, napisze na forum, ze Pan XXX kradnie, to nie bede interweniowal. Tymbardziej jak zobacze 2 osoby wzajemnie sie oskarzajace o nikczemności, do tego zadnej z nich nie znam, to nie bede stawal po zadnej stronie barykady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seo_beginner to nie jest jakaś wojenka miedzy dwiema osobami , jak by ci się wydawało ,bardzo pobieżnie czytasz, chyba przeoczyłeś pierwszy post w tym wątku .

ps. własnie widzisz na włąsne oczy że ktoś podp....ala wiec interweniuj jak sam napisałeś.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj bez potrzeby

noone

Nic nie przeoczyłem. Działanie opisane w pierwszym poście potępiam ale niektóre Twoje też mi się nie podobają. No to po której stronie barykady mam stanąć? Może stworzyć 3-cią stronę konfliktu? Nie, ja się nie chcę w to wplątać. Jak Szook robi źle to go potępiam, jak Ty zrobisz źle to też będę potępiał.

Niech Wasza święta trójca się wykaże większą mądrością i mu nie odpisujcie. A wy toczycie słowne przepychanki, bluzgacie (i tu i na GL) jak małe dzieci....dać łopatkę, wiaderko i do piaskownicy.

Na PIO to jeszcze idzie zrozumieć, nie widać Waszych zdjęć i jest ok. Ale co sobie pomyśli potencjalny klient, który przeczyta parę postów na GL i zobaczy jak stare konie jadą po sobie niczym gimnazjaliści. Szkodzicie branży i nie mów mi, że to Przez Szooka. Bo jak się wykażecie mądrością i nie wdacie się w słowne przepychanki, albo skwitujecie go krótko ale na poziomie, to będę znacznie lepiej o was myślał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'seo_beginner' święta trójca to kto ? Ja ,Lexy i Birbant ? a nie wliczasz osób których domeny poleciały w spam raportach ??? mówisz ze ich to wali ??? poczytaj dokładnie i policz ile osób jest w tej świętej trójcy bo śmiem twierdzić ze wszyscy oprócz Ciebie.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj bez potrzeby

noone

Święta trójca osób szczególnie aktywnych w przepychankach z Szookiem na GL.

Nie mówię o spam raportach, nie mówie o nie mówieniu na takie tematy. Ale czy nie można na wyższym poziomie? Czy właściciele/przedstawiciele agencji reklamowych/ agencji SEO nie mogą wykazać się większą kulturą?

Dajecie się wciągać w gierki na poziomie piaskownicy - to mnie dziwi. Chcecie potępiać/ ganić, to róbcie to na poziomie. Wogole to się zastanawiam, co dają takie publiczne dyskusje z Szookiem? Trwają już od dłuższego czasu i moim zdaniem nie jest to środek.

Chcecie się pozbyć robala, to używajcie środka na robale. Wy tym czasem sikacie na niego ale robal świetnie sobie radzi w tym środowisku :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całej tej zadymy wynika morał taki , warto wiedzieć z kim się robi interesy , faktycznie takie zachowanie w tym przypadku stawia pod dużym znakiem zapytania jak będzie wyglądała współpraca z taką osobą jak dojdzie do drobnego nie porozumienia a wiem że dochodzi z klientami nie raz o zwykłą pierdołę.

Czytając między wierszami widać że cała idea walki o czystość indexu to tylko i wyłącznie walka z jednym SWL, pytanie dlaczego tylko z tym ?. Dla mnie odpowiedz nasuwa się sama - konkurencja, bo jak można to inaczej wytłumaczyć ?

ps. jeżeli Google faktycznie wyautuje tą domene , czy zaczną sie kolejne takie wątki z innymi domenami ? w koncu to jakiś sposob pozybcia się z konkurencji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności