Skocz do zawartości

Pingowanie Stron


salwek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Otoz znalazlem kilka artykułów na temat pingowania lecz sa one troche stare i panuje w nich pewnego rodzaju szum informacyjny.

Wiem ze sie narazam ale zapytam ponownie:

1. Czy nadal warto pingowac strony??

2. Jesli tak jakiego programu uzywacie??

3. Jakiego rodzaju strony moge/powinienem pingowac??

4. Czy pingowaniem narazam sie na jakis malutki filterek lub banik z G ??

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale raczej można dostać za to filtr
Bzdura B) Gdyby tak było wystarczyło by odpingować konkurencje w celu ich wyeliminowania z SERP....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge pinogowac CMSy czy raczej jest to bezuzyteczne??

Co zauwazylem iz przy pingwaniu katalogu mini robot wlazi na glowna strone - a co z reszta musze pingowac poszczegolne podstrony??

Mion czyli jak moge 24/7 pingowac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpływ pingowania programem Ping SEO Master przedstawiłem na tym wykresie

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion kupiłem kiedys od Ciebie Ping SEO Master i nadal mam zablokowany program, czytasz poczte chociaz czy masz to w du**e ? Bez przesady ,zebym na forum musial o tym pisac...

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone, że Twój mail został przechwycony przez google jako spam i nigdy do mnie nie przez to nie dotarł. Podaj na PM mac karty sieciowej.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności