Skocz do zawartości

Jakie Frazy w google? SONDA


Gramer

Rekomendowane odpowiedzi

robi to dla mnie firma, o pozycjonowaniu nie mam pojecia...co nie znaczy ze tutaj nie moge sie dowiedziec co najbardziej sie przyda...

na 7 odpowiedz w tym temacie nikt nie podal jak bedzie szukal wycieczek w google...a takie latwe pytanie ;P

rozpoznanie prowadze, badanie uzytkownikow netu tez, korzystam ze stron z linku powyzej, mam wskazowki od firmy pozycjonujacej. chce tez poznac zdanie uzytkownikow.

ale to forum nie jest forum użytkowników. My nie jesteśmy targetem dla Ciebie - nie klikamy w reklamy ani nie wpisujemy fraz tak jak "zwykli" userzy internetu.

Przy okazji: z 10 lat temu jako jeszcze w miarę zwykły user byłem testerem nowych aplikacji. Podczas testów zwracałem informatykom uwagę na takie rzeczy, jakie by im do głowy nie przyszły, choćby przez tydzień robili burzę mózgów...

pzdr

co by tu wstawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności