Skocz do zawartości

[Ankieta]Czy dopalanie konkurencji z systemów jest nieuczciwą konkurencją?


lolki

Czy dopalanie konkurencji z systemów jest nieuczciwą konkurencją?  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślisz o linkowaniu stron konkurentów z systemów wymiany linków bez ich wiedzy:

    • Uważam że jest to działanie na szkodę konkurenta
      100
    • Nie widzę nic złego w dopalaniu stron konkurentów
      25


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mały oftop.

Kram (ten krzykliwy) tworzy niewielka grupka której specjalnością są pretensje o większość rzeczy.

Irek a nie zauważyłeś że to forum zrobiło się miejscem reklamy dla jednego akwizytora i stąd taka aktywność "niewielkiej" Twoim zdaniem grupki?

Może już dawno coś z tym powinieneś (Ty lub Wy - moderatorzy) zrobić aby do takich sytuacji nie dochodziło gdzie jedna osoba robiła z forum słup z ogłoszeniami i przestawiała zasady pozycjonowania tylko dla własnego interesu?

Myślę że tu jest problem.

Ps. I nie nazywaj kogoś moim adwokatem tylko dla tego że mamy podobne zdanie w danej kwestii.

Koniec oftopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek a nie zauważyłeś że to forum zrobiło się miejscem reklamy dla jednego akwizytora i stąd taka aktywność "niewielkiej" Twoim zdaniem grupki?
Właśnie dzięki tej aktywności ma największą reklamę, o czym już kilkukrotnie pisałem. Kiedy tematy wywalane źle bo chronimy przed "ośmieszeniem", kiedy zostawiamy źle bo może dzięki temu mieć klientów. Jak już pisałem pewna grupa nigdy nie będzie zadowolona.
Ps. I nie nazywaj kogoś moim adwokatem tylko dla tego że mamy podobne zdanie w danej kwestii.
Kolejny raz niezrozumienie tekstu. Nie napisałem że jest adwokatem z powodu podobnego zdania.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzięki tej aktywności ma największą reklamę, o czym już kilkukrotnie pisałem.

Irek, genialna odpowiedź. Xann jest aktywny dzięki naszej aktywności, jest po prostu takim małym chłopcem który reaguje na czyjąś reakcję. Zwracam honor, postaram się traktować Tomka tak jak wg. Ciebie zasługuje. Jak małego chłopca. Bez urazy Tomek ale co ja mogę, mod tak mówi.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się traktować Tomka tak jak wg. Ciebie zasługuje. Jak małego chłopca
nawet się nie zdziwiłem, znowu widzisz coś innego niż napisane.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek to już standard, że ślepi Ci odpisują i, że się do tego już przyzwyczaiłeś. Może użyj braila dla lepszego zrozumienia.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irek, genialna odpowiedź. Xann jest aktywny dzięki naszej aktywności,

Noo tu ciężko się częściowo nie zgodzić ;) kto się będzie wykłócał i udowadniał jakieś tezy jak nie ma się z kim kłócić i komu udowadniać ? ;)

Panowie woda na młyn po prostu... aż jestem ciekaw kto się finalnie w tym utopi.

Ja tam sobie z piwkiem z boku posiedzę i popatrzę jak "siem napierdalajom" (cytat, proszę o nie kasowanie). Bo tak to w sumie wygląda.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak Twoja matka się ciebie pyta "dobrze się czujesz" to jest lekarzem czy idotką ?

Jest po prostu Matką i nie robi idiotycznych sugestii.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie! Zdradź skład tego zespołu!

To co mam Ci pewnie wy listować z imienia i nazwiska wszystkich pracowników Agencji Reklamy Xann Design ?

Twoja tendencja zadawania wnikliwych pytań i ciekawość innymi osobami jest wrodzona czy nabyta poprzez skrzywienie zawodowe ?

Niektórzy musieli wiać z Polski jak się zmienił ustrój bo za dużo donosili

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności