Skocz do zawartości

[Ankieta]Czy dopalanie konkurencji z systemów jest nieuczciwą konkurencją?


lolki

Czy dopalanie konkurencji z systemów jest nieuczciwą konkurencją?  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślisz o linkowaniu stron konkurentów z systemów wymiany linków bez ich wiedzy:

    • Uważam że jest to działanie na szkodę konkurenta
      100
    • Nie widzę nic złego w dopalaniu stron konkurentów
      25


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Xann pisze w swojej sprawie, więc trzeba brać na to poprawkę.

Mnie zadziwia aż 20% głosów w sondzie, które nie widzą nic złego w takim działaniu.

Pewnie wyjadacze międzybranżowi napiszą, że każda branża wygląda podobnie, w każdej znajdują się osoby, których głównym sposobem na działanie jest szkodzenie innym, zdobywanie pozycji poprzez niszczenie innych na bocznym froncie a nie uczciwej walki na głównym polu działania. Pewnie nawet uważają, że to spryt, pomysłowość i przedsiębiorczość. Ale w moim odczuciu w branży SEO z racji bardzo niskich kosztów wejścia oraz wydawałoby się, że łatwości działania jest ich znacznie powyżej średniej.

Sama idea działania, tj. oszukiwanie wyszukiwarek, wykorzystywanie niedociągnięć algorytmu, działania wbrew ich zasadom powoduje chyba, że po pewnym czasie takiemu pozycjonerowi już bez różnicy czy oszukuje programistę algorytmu wyszukiwarki, innego pozycjonera czy klienta. Co za różnica? wszystko może mieścić się w ramach kodeksu czy zawartej umowy, więc dozwolone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Kaviorek' sąd ludzi jeszcze nie skazuje (i chwała bogu ) za to zę mu się zdaje

Więc podaj mi podstawy prawne dlaczego jest to nieczuciwa konkurnecja ?????

Tak proste pytanie i brak odpowiedzi ;)

Nie zamimerzam was juz wiecej dręczyć bo bym pokazał wasza moralnośc kalego ale wystarczy mi odpowiedz na to pytanie a odpukam wszyko

sa bardziej beee niz zglaszanie smieci do wielkiego google

bronisz swego przyjaciela ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie na pewno czy linkowanie z SWl szkodzi.

Nikt nie może mieć pewności że liniowanie z SWL nie zaszkodzi.

W związku z tym tego typu przepychanki są bez sensu bo nikt nie jest w stanie rozstrzygnąć na korzyść jednej ze stron. Osobiście uważam że nakłanianie do linkowania jest nie na miejscu bez tej pewności skutków.

Porównywanie linkowania z SWL do raportowania stron to delikatnie mówiąc nadużycie, raporty są po to żeby Google przyjrzało się stronie a Google oficjalnie informuje że raporty po to są.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kodeks honorowy SEO

A co w ramach kodeksu to nie można? Wystarczy wprowadzić odpowiedni punkt (vide zarzad kodeksu) i jedziemy. Xann może Ty podasz podstawy prawne uczciwości, lojalności i etc. o których często pleciesz.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie na pewno czy linkowanie z SWl szkodzi.

Nikt nie może mieć pewności że liniowanie z SWL nie zaszkodzi.

a jak nie wiesz czy Twoje działanie szkodzi, to możesz działać tylko dlatego, że nie wiesz jaki to ma wpływ?

nadużyciem jest porownanie do raportowania, a nie jest nadużyciem stosowanie czegoś nie mając pojęcia jaki będzie miało to wpływ?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, mogę anonimowo powyciągać strony z SWL i je opublikować na serwerach zagranicznych, w taki sposób aby dojście do mnie było bardzo utrudnione i praktycznie niemożliwe byłoby usunięcie tej strony bez interwencji sądu. A żaden sąd w Polsce nie zareagowałby szybko na takie działanie, lista mogłaby być widoczna przez lata.

Odpowiadając w Twoim stylu, w żadnej ustawie nie jest napisane, że nie można publikować list stron SWL więc jest to dozwolone. Prawda?

Nawet jakby było to zabronione to do momentu skazania, czyli przez lata, byłoby wszystko zgodnie z prawem, bo to sąd ocenia. Prawda?

A co jakbym był adminem Gotlinka :] i taką listę publikował dla e-weblinka? zgodnie z prawem wszystko. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony: przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post. Nigdzie nie napisałem kto ma co robić, to jest jego sprawa zgodnie z tym co uważa za słuszne.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, mogę anonimowo powyciągać strony z SWL i je opublikować na serwerach zagranicznych, w taki sposób aby dojście do mnie było bardzo utrudnione i praktycznie niemożliwe byłoby usunięcie tej strony bez interwencji sądu. A żaden sąd w Polsce nie zareagowałby szybko na takie działanie, lista mogłaby być widoczna przez lata.

Kaviorek no to teraz pojechałes po maxie ;)))))

czy Ty uważasz ze w Google pracują nienormalni debile nie umiejacy wziaśc listy BL np blog.szook.pl gdzie masz całe zaplecze systemu ?????

zastanów sie prosze co piszesz bo palnąłeś teraz bzdure

Suport Google naprawde wie co robi jeszcze raz powtarzam tam nie pracują debile a śmiem twerdzić ze Ci od algo to nie lada wyjadacze .

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności