Skocz do zawartości

[Ankieta]Czy dopalanie konkurencji z systemów jest nieuczciwą konkurencją?


lolki

Czy dopalanie konkurencji z systemów jest nieuczciwą konkurencją?  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślisz o linkowaniu stron konkurentów z systemów wymiany linków bez ich wiedzy:

    • Uważam że jest to działanie na szkodę konkurenta
      100
    • Nie widzę nic złego w dopalaniu stron konkurentów
      25


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na temat raportów już pisałem. Jak twierdzi samo Google, stronom raportowanym dokładnie się przyglądają więc jest to ewidentne wystawienie strony "na widelcu".

Kaviorek: umiesz czytać? Może wskaż mi miejsce gdzie tak napisałem.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie osądzam ludzi dopalających konkurencję bo nie mam gwarancji że szkodzą, nie namawiam też do

Czyli jak ktoś np. w autobusie trzyma rękę w czyjejś kieszeni to nie reagujesz, bo nie masz gwarancji czy ta osoba kradnie czy też może pieści tą drugą?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam podawałeś tutaj jak to źli ludzie są, bo tworzą listy i zgłaszają je do Google i przez to lecą ludziom zaplecza i nie mają z czego żyć.

zgłaszac do google jako spam rapot a wywiesic liste sobie gdzieś w necie to chyba różnica

KaVorek do czego służy spam raport ????

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann Ty sie tak nie smiej pokaż, gdzie pisze, że rapartowanie szkodzi i pokarz gdzieś przepis, że nie jesyt to zgodne z prawem

i odpowiedz na pytanie https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=512144

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości przypominam temat zanim wszystko poleci do kosza i będzie lament

Mam prośbę o wycinanie postów które Twoim zdaniem rozmywają temat a nie usuwanie całego posta co pewnie byłoby na rękę niektórym użytkownikom.

Ten temat jest bardzo pouczający i edukujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam podawałeś tutaj jak to źli ludzie są, bo tworzą listy i zgłaszają je do Google i przez to lecą ludziom zaplecza i nie mają z czego żyć.

zgłaszac do google jako spam rapot a wywiesic liste sobie gdzieś w necie to chyba różnica

KaVorek do czego służy spam raport ????

Pod względem prawa nie ma żadenj różnicy, to i to jest dozwolone prawnie!

Spam report służy do spraw zgodnych z prawem.

//edit

choć listy z SWL można podciągnąć pod nieuczciwą konkurencję czy inny paragraf, tak zgłaszanie spamu do Google pod żaden się nie kwalifikuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności