Skocz do zawartości

[Ankieta]Czy dopalanie konkurencji z systemów jest nieuczciwą konkurencją?


lolki

Czy dopalanie konkurencji z systemów jest nieuczciwą konkurencją?  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co myślisz o linkowaniu stron konkurentów z systemów wymiany linków bez ich wiedzy:

    • Uważam że jest to działanie na szkodę konkurenta
      100
    • Nie widzę nic złego w dopalaniu stron konkurentów
      25


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 225
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Sam nie umiesz czytać, zapytałem czy wierzysz, że linkuje się konkurencję po to, aby jej pomóc? nic więcej.
Irek, co Ty piszesz, wierzysz, że linkuje się konkurencję po to, aby jej pomóc?
Odpowiedź którą było można przeczytać przed zadaniem pytania https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=512145
zlym linkowaniem szkodzisz dobrym witrynom
Jakieś dowody? Dowiemy się jak szkodzić konkurencji?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann a gdzie Ty tam widzisz zdanie: zgłoszenie spam raport = szkodzenie komourencji? może tak jak Ty dopalasz strony które Ci sie podobają, to zgłaszający raporty zgłasza te same strony z tego samego powodu jak Ty? bo mu sie podbają ;)

i nadal nie odpowiedziałeś mi na pytanie, dlaczego zasłaniasz się stanowskiem G, że dopalanie nie szkodzi konkurencji, a kiedy indziej zarzucasz komuś, że odkrył sposób na filtra? jak coś nie szkodzi to nie szkodzi, a jak szkodzi to szkodzi, jak to jest?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Irek, no i zapytałem się czy wierzysz, bo muszę mieć tą informację, aby móc dyskutować, nie napisałem, np.:

Irek, co Ty piszesz, przecież napisałeś, że linkuje się konkurencję po to, aby jej zaszkodzić.

Więc możesz odpowiedzieć, czy wierzysz, że "dopalających konkurencję" jest po to aby im pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nadal nie odpowiedziałeś mi na pytanie, dlaczego zasłaniasz się stanowskiem G, że dopalanie nie szkodzi konkurencji, a kiedy indziej zarzucasz komuś, że odkrył sposób na filtra? jak coś nie szkodzi to nie szkodzi, a jak szkodzi to szkodzi, jak to jest?

bo jest różnica w tym co ja proponuje a w tym jak zrobić by był filtr

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak ciężka zrozumieć że nie oceniam ludzi tak robiących bo nie wiem czy to jest szkodliwe lub czy pomaga? Tak samo jak nie zgłaszam na policję wszystkich jeżdżących samochodów bo nie mam pewności że jedzie akurat nim [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ].

Może Wy oceniać na podstawie plotek lub domysłów, ja nie nalezę do takich ludzi.

[dodane]

Irek, co Ty piszesz, przecież napisałeś, że linkuje się konkurencję po to, aby jej zaszkodzić.
Może wskaż miejsce zamiast wypisywać "byle co".

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jest różnica w tym co ja proponuje a w tym jak zrobić by był filtr

sorry Xann bdzury piszesz, przecierz G jasno napisało, że w ten sposob nie można zaszkodzić, a jak nie można, to nie ma róznicy w tym co Ty proponujesz, a w tym jak zrobic by był filtr :]

edit: to tyle na temat co pisze G i jak można sobie raz tym sie podpierać, a raz o tym zapominać ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Wy oceniać na podstawie plotek lub domysłów, ja nie nalezę do takich ludzi.

Czy plotką jest, że nadmierna dla danej strony ilość linków w określonym czasie może wprowadzić ją w filtr?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy plotką jest, że nadmierna dla danej strony ilość linków w określonym czasie może wprowadzić ją w filtr?
Samo użycie słowa "może" świadczy o tym że to domysł.

Kaviorek: nie potrafię Ci inaczej tego wytłumaczyć jak do tej pory. Nie oceniam bez dowodów. Tak ciężko zrozumieć że tak można?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności