Skocz do zawartości

Jak zarobić 5 tys miesiecznie na swoim zapleczu


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

swego czasu ubiłem ją na krótko swlami :) dałem się ponieść emocjom przy rosnących prowizjach. Ale Ilgesu dobrze pisze. No i znaczenia w sumie to nie ma w tym kontekscie - nie jest ważne czy turystyka czy PP czy o rybkach akwariowych w połączeniu z "czym linkować".

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej bajki ale dotyczące zaplecza jest jakiś limit stron pod które można podpiąć adsense z jednego konta?? Wydaje mi się że czegoś takiego nie ma ale pytam:) Chodzi mi np o 100 stron z jednego konta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile takich stron posiadasz? Bardzo widoczna jest sezonowość zarobków?

Da radę wyciągnąć coś ze sprzedaży linków pozycjonerskich?

jeżeli idziesz "na świat" to sezonowość jest np. przed świętami/długimi weekendami itp może być skok o 50%. Prowizje i tak spływają czasem po pół roku po rezerwacji więc w sumie miesięcznie się uśrednia.

Sprzedawać linków nie ma sensu - osłabiasz stronę a jak z jednej rezerwacji możesz mieć średnio 20 zł a rezerwacji kilkaset miesięcznie to mija się to z celem.

Stronkę mam jedną ale jak pisałem - leży już sobie odłogiem.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że rozbawił mnie ten temat a szczególnie Xann w nim oraz osoby zachwycającymi się możliwościami które są na rynku od kilku lat.

Bo cóż to za odkrycie że na stronę można wstawić AS,banner, link sponsorowany ? To jest ta wielka tajemnica przekazana przez Xanna ?

Xann, zwolennik spamów, linków z byle czego i zafiltrowanych zaplecz nagle prawi o zarabianiu na stronach i linkach tematycznych ? :)

Kolejną sprawa to taka że każde twoje zaplecze Xann jest zależne jest od google jak słusznie zauważyło to kilka osób, m.in. BogdanSenator.

Mówiłes że PR nie ma znaczenia, po cóż więc starasz się o PR ? Czyżby ludzie nie chcieli linków bez PR a może adsense za PR bonus daje ?

Strona niezależna od google to taka, która ma swoich użytkowników, gdzie po zrobionej reklamie jedni użytkownicy napędzaja następnych.

Po drodze czytałem tez iż wreszcie zauważyliście to o czym pisałem wiele czasu temu, a chodzi mi o linki naturalne, posiadające jedynie url w linku.

Bardzo fajnie jeden z kolegów porównywał pozycjonerów hobbystów do zawodowców, tutaj mogę dodać że każdy jest pozycjonerem kto osiąga w tym efekty,

efekty pozycji przekładające się na finanse, jakkolwiek by efektu końcowego nie uzyskiwać. Jak pisałem o tym że czasem warto pozycjonować długi czas,

gdyż w efekcie wkład pracy i tak wielokrotnie się zwróci, to CzachaPL swierdził że on zdechł by z głodu... Myśle że dziś już rozumie, że pieniądze zarabia się nie tylko

pozycjonując dla klientów, robiąc to dla siebie, w temacie w którym ma się rozeznanie, można zarobić wielokrotnie więcej. Ciekawi mnie jak szybko ktoś wspomni kolejne możliwości

o których kiedyś pisałem i wykorzysta to w praktyce, póki co obserwuje co nie które wątki i mam ubaw...

Adsense to już przeszłość mimo iz wciąż jakieś tam grosze można na nim wyciągnąć, ale zwykle tylko odstrasza userów. Po za tym, strona nie musi mieć 1000 czy też 1mln UU aby porządnie zarabiała,

trzeba tylko wiedziec jak to robić, aby konwersacja w każdym wypadku była jak największa, a co najważniejsze jak napisałem wcześniej aby jedni użytkownicy napędzali drugich.

Jak Xann osiągniesz kiedyś taki status, będziesz mógł powiedziec że jestes od google nie zależny. Póki co przedstawione przez ciebie opcje zarabiają tylko i wyłącznie dzięki google.

Bo bez google stracisz ruch na stronie a z nim linki i adsense. nikt nie kupi linka na stronie w google nie zaindexowanej która nie ma ruchu własnego.

A art Xanna miał tylko jedno zadanie w sobie, reklama weblinka jak zwykle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

User z tak świerzym starzem piszący tak biegle o Xannie to moze bycy tylko Szok

Muszę przyznać że rozbawił mnie ten temat a szczególnie Xann w nim oraz osoby zachwycającymi się możliwościami które są na rynku od kilku lat.

Bo cóż to za odkrycie że na stronę można wstawić AS,banner, link sponsorowany ? To jest ta wielka tajemnica przekazana przez Xanna ?

Szoku ten artykuł nie jest dla Lexy, Cezarego, Ptaqa czy erbita tylko dla tych co samo zaczynają swoją zabawę

Jak Xann osiągniesz kiedyś taki status, będziesz mógł powiedziec że jestes od google nie zależny. Póki co przedstawione przez ciebie opcje zarabiają tylko i wyłącznie dzięki google.

Bo bez google stracisz ruch na stronie a z nim linki i adsense. nikt nie kupi linka na stronie w google nie zaindexowanej która nie ma ruchu własnego.

Szoku już osiągnołem taki status, zauwaz ze e-weblinka nie znajdziesz w serpach a ludzi przybywa każdego dnia, kiedyś odkryjesz ze google to nie wszysko że można mieć tez ruch z stron branżowych i to lepszy niż z google

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szoku już osiągnołem taki status, zauwaz ze e-weblinka nie znajdziesz w serpach a ludzi przybywa każdego dnia, kiedyś odkryjesz ze google to nie wszysko że można mieć tez ruch z stron branżowych i to lepszy niż z google

O, to jest właściwa postawa. Chodzi o to żeby się nie trząść cały czas z nerwów, czy przypadkiem G. nie zbanuje mi strony albo nie dostanie filtra, bo wtedy będę musiał iść na zasiłek. Niech żyją wejścia spoza wyników wyszukiwania G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności