Skocz do zawartości

Jak zarobić 5 tys miesiecznie na swoim zapleczu


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
można linkować stronę "naturalnie" czyli adresem https://www.seoparty.net/

Mój komentarz na temat tego jak wyglądają linki naturalne ;-)

stawiam duze piwo, ze wiekszosc stron pozycjonowanych na tym forum nie ma tyle

Zaplecze czasem zatrzymuje się u mnie na poziomie 150-300, a jak osiągnie okolice 500-700 to się już cieszę. Są też takie z ok. 1,5-2k dziennie (i przyznaję, że to jest mój max przy zapleczu, a liczby są trochę zawyżone ze względu na skrypt statystyk jakich tam używam), ale to już są najczęściej takie dość regularnie aktualizowane serwisy, gdzie LT daje bardzo dużo. Myślę, że przy takich liczbach można na zapleczu trochę zarobić, chociaż wiem, że w tej chwili nie wykorzystuję nawet połowy możliwości na jakich to zaplecze stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tych co sie podniecaja i ciagle wypisuja iz nie rozmawiamy o dmozach i innych smieciach - tak to jest oczywiste.

niemniej nawet na takich 1000 uu dziennie za duzo sie nie da zarobic, chyba ze autor ma na mysli dziesiatki/setki takich stron, pamietac nalezy jednak iz nie jest to zdobycie kasy bez pracy, bo zeby zrobic dobra strone trzeba sie nameczyc.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są strony, nad którymi trzeba siedzieć regularnie i samemu się nimi opiekować albo znaleźć copywritera, żeby wyszło z nich coś sensownego. Są też takie, na których raz się coś napisze i to przez kilka lat generuje ruch chociaż tych kilkuset uu dziennie. Jedne i drugie mogą zarabiać, chociaż faktem jest, że trudno jest poprzestać na 2 czy 3 takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nazywam czytanie po łebkach

Dokładnie , należny o nie dbać i traktować je jak strony firmowe, tylko zadbane podlinkowane z jakimś PR3 a nie daj boże PR5 to hohohoho same rodzyneczki , zacznijcie poważnie podchodzić do zaplecza jako do stron prawdziwych stron internetowych , serwis o modelu telefonu czy też serwis o modelu laptopa modelu samochodu , przecież tematów jest nieskończoność, no ale fakt nie da się tego zrobic z automatu tu trzeba popracować

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pandha przeczytaj artykuł dokładnie , zarabia się na porządnych stronach internetowych , nie musisz ich pozycjonować wystarczy zadbać o PR a olbrzymi ruch jest z logn taila

Xann, z jakiego long taila? Na swoich stronach, które nazywasz wartościowym zapleczem a w rzeczywistości są spamami używasz zduplikowanej treści z innych serwisów. Calutkie twoje spamy, które podałeś jako przykład w artykule są w suplementalu więc chyba sam nie wiesz o jakim long-tailu mówisz.

Szybciutki przykład a propos long taila ze strony głównej twojego spamika - galop.pl: Wpisane w google zdanie: Dobre zbilansowanie składników odżywczych jest niezwykle ważne, ponieważ apetyt konia zależy w głównej mierze od zapotrzebowania na energię w ogóle nie wyświetla Twojej strony w SERPach pomimo, że wszystkich wyników jest kilkanaście: https://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&...tart=0&sa=N Twój spam pojawia siędopiero po kliknięciu "powtórzyć szukanie we wszystkich stronach" i jest na przedostatnim miejscu.

Nie pisz o olbrzymim ruchu z long taila na Twoich spamach, bo są to wierutne bzdury. W SERPach nie ma Twoich stron nawet na bardzo długie zapytania a co tu dopiero mówić o krótkich i konkurencyjnych frazach.

BTW: kiedyś pisałeś, że zjawisko duplicate content nie istnieje. Może podany przeze mnie przykład spowoduje, że zrewidujesz swoje stanowisko.

Sorry za napastliwy ton wypowiedzi, ale trochę sie spieniłem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kila napisałem wyraźnie , należny nauczyć sie zarabiać na stronach jak by nie było gogole , a teraz pomyśl , jeżeli myślisz ze tam jest ruch zerowy to się mylisz i to bardzo :)

mówisz ze cenneo to też spam bo ma duplikowaną teść ? :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kila napisałem wyraźnie , należny nauczyć sie zarabiać na stronach jak by nie było gogole , a teraz pomyśl , jeżeli myślisz ze tam jest ruch zerowy to się mylisz i to bardzo

tak ostatnio czesto cytujesz blog Google, czysbys sie przekonal do reklamy AW i kierujesz ruch na zaplecze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałem się jakiś czas temu (niektórzy pamiętają jaki) ze nie warto być całkowicie zależnym od G, dobrze zarabiac nawet jak pozycje polecą mocno w dół sposobów na zarobek jest dużo ja uchyliłem rąbka tajemnicy, niektórzy oleją inni może pójdą w te ślady, moje zaplecze to w pełni funkcjonalne strony , jak wpadają w filtr to nawet tego nie wiem bo nie na pozycjach ja zarabiam.

Kila jedne zarabiają na linkach , na adsie, inne są chodowane pod sprzedaż domeny, inne na ruchu jeszcze inne są w top1 a wy chcecie w nich robić zakupy , chyba nie myślisz że obnażę tu całe swoje zaplecze ????

W każdym razie jeżeli masz lepsze strony od mojego zaplecza to szczerze Ci gratuluje

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, ale to nadal jest google i nadal na nim zarabiasz, nawet jak pozycje lecą w dół na skutek filtra, chyba, że zarabiasz też na zbanowanch stronach (w ten sposób jakiego uchyliłeś rąbek tajemnicy) :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności