Skocz do zawartości

Jak zarobić 5 tys miesiecznie na swoim zapleczu


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

zakręcony pozycjonerzy każdego ranka sprawdzają pozycje z pewną dozą niepewności , ja nie muszę ich sprawdzać żeby żeby zarobić na reklamie , sprzedając linki na tematycznych zapleczach czy artykuły sponsorowane nikt nie interesuje się czy są one w top10 a patrzy na BL i PR.

Czy to ze e-weblink jak i inne systemy dostały filtra w G tzn ze nie mam ruchy ? tzn ze nie zarobie juz na tej domenie ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
zarabia się na porządnych stronach internetowych , nie musisz ich pozycjonować wystarczy zadbać o PR a olbrzymi ruch jest z logn taila

Xann nie do końca bym się z Tobą zgodził. Żyję z kilku takich serwisów i nie jest tak bajecznie jak piszesz. Obecnie znalezienie kogoś kto chce się reklamować jest ciężko. Z samego adsense i PP się nie wyżyje :)

Poza tym dobrych serwisów może mieć dwa, góra trzy. Chyba, że stoi za tobą sztab ludzi, którzy będą aktualizować strony.

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann - opisujesz ja zarobic na zapleczu wykorzystujac ruch - w naszych chorych ruch = google (poza paroma wyjatkami)

zwlaszcza w rozumieniu zaplecza, bo nikt chyba w zaplecze nie bedzie inwestowal, by zdobyc wizyty

ruch mozna uzyskac na wiele sposobow - Ty np nie przepuszczales zadnego tematu na PiO (choc musze przyznac, ze teraz jest juz lepiej, nie wiem czy zmadrzales pod tym wzgledem, czy dostales po glowie :) ), ale nie wyobrazam sobie takiej walki o strony zapleczowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann ty wogole czytasz co się do Ciebie pisze? :)

odniosłem sie do tego postu

Przekonałem się jakiś czas temu (niektórzy pamiętają jaki) ze nie warto być całkowicie zależnym od G, dobrze zarabiac nawet jak pozycje polecą mocno w dół sposobów na zarobek jest dużo ja uchyliłem rąbka tajemnicy, niektórzy oleją inni może pójdą w te ślady...

i napisalem

Xann, ale to nadal jest google i nadal na nim zarabiasz

czyli nadal jest to uzaleznienie od G, bo jak by Ci zbanowano te strony, to na zbanowanych nie zarobisz, no chyba, że jest tak że zarabiasz i na zbanowanych :)

a Tymi piszesz o sprawdzaniu pozycji i obawie przed ujżeniem wyników i nadal potwierdzasz, że jestes uzależniony od G, bo sam piszesz

ja nie muszę ich sprawdzać żeby żeby zarobić na reklamie , sprzedając linki na tematycznych zapleczach czy artykuły sponsorowane nikt nie interesuje się czy są one w top10 a patrzy na BL i PR.,

no chyba, że sprzedajesz reklamę, linki tematyczne, artykuły sponsorowane na zbanowanych stronach, to sorry, nie było tematu :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że aby całkowicie uniezależnić się od Google trzeba mieć stronę powszechnie znaną, popularną, której adres zna dużo ludzi.

Wszystko inne jest zależne od wyszukiwarki i pozycji strony w SERPach, tego nie da się uniknąć na zwykłych zapleczówkach.

Inna sprawa: piszesz Xann o sposobie na zarabianiu strony bez pozycjonowania..

czyli w jaki niby sposób chcesz stronę promować w necie?? SWL to tez pozycjonowanie, dodasz do katalogów - tez pozycjonujesz..

bez pozycjonowania nic nie zdziałasz.

Mówiąc o G w temacie zarabiania zgodzę się, że mozna się uniezależnić od Adsense, ale nie od wyszukiwarki.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez pozycjonowania nic nie zdziałasz.

Zdziała się nieraz więcej niż z pozycjonowaniem. Słyszałeś żeby onet, wp, gazeta, tvn24 pozycjonowali się w google ?

Przecież napisałem:

aby całkowicie uniezależnić się od Google trzeba mieć stronę powszechnie znaną, popularną, której adres zna dużo ludzi.

wszystkie strony które wymieniłeś są właśnie takie jak napisałem, zaliczyłby do tego jeszcze między innymi n-k, allegro itp.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'zakręcony' ja naprawdę uniezależniłem się go G, artykuł jest rąbkiem góry przedsawiającym możliwosci zarobku z rekamy gdzie nie musimy martwic sie o pozycje w TOP10, innym przykładem mogą być xannstaty czy też inne skrypty o ktorych nie chce mówić ze mam w nich udziały.

Fakt jest jeden na normalnych stronach można zarobić i to wiecej jak te wspomniane przezemnie 5 tys miesiecznie dużo wiecej, już tu zostały złożone zamowienia na dobre strony turystyczno/ hotelarskie , a jeżeli ktoś zrozumiał mnie że zarabiam tylko na tych trzech stronach te pieniązki to przepraszam za wprowadzenie w bład.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innym przykładem mogą być xannstaty czy też inne skrypty o ktorych nie chce mówić ze mam w nich udziały

a niby z jakich zrodel one zbieraja ruch :)

trabisz wszem i wobec o dlugim ogonie - chyba o Y nie myslisz

a udzialy moze miec i w samym google, ale temat zalozyles o zwyklym zapleczu, niedlugo podniesiesz poprzeczke do stron pokroju n-k

a startowalismy od wiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'zakręcony' ja naprawdę uniezależniłem się go G,

Jeśli chodzi o zarabianiu na zapleczu to jesteś uzależniony od google tylko w mniejszym stopniu niż te osoby które pozycjonują. Wystarczy że skończy się SEO :) może mało realne ale nigdy nie masz tej 100% pewności:)

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann byc niezaleznym od G to bys był wtedy, gdybyś nadal zarabiał to co zarabiasz, na tych przykładach wymienionych w artykule nawet jak by całe G padło ;)

nie twierdze, że masz wszystko zależne od G, ale to w arcie:

- sprzedaż linków reklamowych

- tematyczne artykuły sponsorowane

- instalowanie programów partnerskich np. (alegro)

- instalowanie adsense

- sprzedaż PKT w systemach wymiany linków np. (e-weblink.com )

bez Google nie ma racji bytu i nawet więcej napisze, jak Ci ban poleci to też nie zarobisz złamanego grosza na wyżej wymienionych punkcikach, no może zarobisz jak ktos będzie na innych wyszukiwarkach chciał się promować, czego też wykluczyc nie można ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności