Skocz do zawartości

Jak zarobić 5 tys miesiecznie na swoim zapleczu


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
bez pozycjonowania nic nie zdziałasz.

Zdziała się nieraz więcej niż z pozycjonowaniem. Słyszałeś żeby onet, wp, gazeta, tvn24 pozycjonowali się w google ?

Oczywiście! Nie wiem, czy wiesz, ale WSZYSTKIE z wymienionych firm zatrudniają specjalistów od e-marketingu, a do ich zadań należy między innymi promocja w wyszukiwarkach! Mam znajomego, który pracuje na takim stanowisku. ;) Onet, Gazeta, Allegro, WP, TVN itd. też się pozycjonują, i to czasem bardzo intensywnie i też OLBRZYMIĄ ilość odwiedzin czerpią z Google'a!

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre hehe, zapomniałeś tylko dodać po ile latach wyciagniesz te 5 k i ze te serwerki z nazwy sa za 1zł za pierwsze 6 miesiecy, a drugie 6 płatne normalnie (czyli bez rewelacji...), a piszac teksty o domenach i serwerach za 1 zł powiekszamy grono "szczesliwych" posiadaczy "domen pl"...

Btw ale jesli jest inaczej... napisz prosze ile wyciagaja twoje e-pieniny.info... 61 miejsce w google, moga zarobić jedynie pkt, bo nikt mi nie powie, ze ten baner czy adsens coś wogole zarabia ;) nie mówiąc już o artykułach sponsorowanych... ;) a stworzneie tej strony to chyba 2 minuty nie są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spec_u dam ci te 5 tys jak mi zrobisz taką stronę w dwie minuty ;)

ps. wiem że dużo czytania i nie chce Ci się ale przeczytaj cały wątek a zobaczysz ze są tacy co płacą za artykuły sponsorowane nawet na 61 pozycji ;)

ps. uwazasz ze filtry trwają wieczność ?

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz prosze ile wyciagaja twoje e-pieniny.info... 61 miejsce w google, moga zarobić jedynie pkt, bo nikt mi nie powie, ze ten baner czy adsens coś wogole zarabia ;) nie mówiąc już o artykułach sponsorowanych...

dla mnie ta domena zarabia w granicach id 50 zł do 150 na miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta domena zarabia w granicach id 50 zł do 150 na miesiąc

zakładając ze zarabia tyko 50 zł miesięcznie ile trzeba miec takich serwisów na 5 tys zł ? no ale dla niektórych to mało relalne , lepiej ponarzekać ze co on tam wie ;)

ps. za zeszły rok zarobiła ta domena 519,07 $

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle, to o co wam chodzi?

Xann napisał artykuł. Jest jaki jest. Krytykujcie do woli ale nie liczcie, że wam poda dokładne kwoty zarobków, koszty itd.

Stawiajcie, to się przekonacie ile można wyciągnąć. W każdym przypadku może to być inna kwota, jedni potrafią zmonetyzować content i ruch, a inni nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności