Skocz do zawartości

Jak zarobić 5 tys miesiecznie na swoim zapleczu


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

i Brawo Tacyt.

Oplaca sie pomagac ludziom.

O tym pisze nasz kochany Belack na blogu Diabli nadali.

O tym pisze Szymon na blogu Bardzo bogaty partner.

O tym pisza chlopaki na digitalpoint i na ruskich forach.

Pomagac sie poprstu oplaca.

I dzieki ci Xanie ze rysowales te obrazki i strzalki dla nas i nie chodzilo tu o ilosc bl do pienin.

Gdyby dzis powiedzial mi Erbit, co 3 lata temu pokazal mi tryk z 301, daj mi Pawka swoje serce dusze i butelke wodki - wszystko by mu oddal.

3 lata minelo, a pamietam, Erbit mi pomagal.

Zrozumcie, Xann jest potentatem, on niczego od was nie chce i nie moze chciec.

On ma wszystko co trzeba. Glowe, kase, klientow, weblink, skrypty, statysytuki, punkty, fantazje, sekretarke, firme, wglad w wasze konta i hasla

On sam jest jak googel.

Wiec nie zastanawiajmy sie dlaczego on nam amatoram pomaga. Trzeba dzialac. Stawiac dobre strony i linkowac tematycznie.

Kazdy z nas ma to samo.

24 godziny do zagospodorowania kazdego dnia.

cienki plik po 200 zeta.

Net, skrypty, glowe i informacje.

Kazdy ma rowne mozliwosci.

Tyko trzeba ocenic mozliwosci, wybrac strategie i - do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mnie ciekawi tylko jedna rzecz ...

Po jaka cholerę siedzą tu osoby co nie zarabiają i nie wierzą w to, że da się zarobić ? Ciągle tylko widzę, a to jest be, a tamto jeszcze gorsze, a to już wogóle tylko dla naiwniaków. Co wy robicie na tym forum ? Są ciekawsze fora do pisania pierdół i dywagacji czy się da czy też nie oraz pożalenia się jaki to ten świat jest okrutny a niebezpieczeństwa nabicia w butelkę czekają na każdym kroku, poprzez naciągnięcie kolorową reklama na hosting przez PP, pozycjonowania tworzenia stron itp.

Xann podzielił się z wami kawałkiem tajemnicy a wy narzekacie :P Czy on was do czegoś zmusza ? Czy kogokolwiek zmusza do stawiania zaplecza ? Przecież on to pisał nie do was a dla tych którym się to przyda i z tego skorzystają. Kogo wy chcecie umoralniać i ostrzec że się nie da ? Tych co zarabiają kilkadziesiąt tys zł miesięcznie ? Chyba nie bo oni mają w d..e wasze ostrzeżenia i wypowiedzi.

Sorry ale nie każdy się nadaje do zarabiania pieniędzy bez kierownictwa nad sobą i trzeba to zrozumieć. Ci zawsze będa wierzyć że tylko zarobki pracując dla kogoś i tzw stała pensja jest tym co ich uszczęśliwia.

ehh szkoda słów

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie porownywac sie do innych krajow :P. W usa ktos da linka nawet z oczywistymi oczywistosciami i mamy taka reakcje: https://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1246479 , a u nas jest jak jest. To co napisal xann dla jednych jest oczywiste, dla innych glupie, a innych olsni. Nie kazdy temat na forum musi trafiac do kazdego, mamy tu sredniakow, zaawansowanych i poczatkujacych i rozne tematy sa targetowane do konkretnej grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie porownywac sie do innych krajow :P. W usa ktos da linka nawet z oczywistymi oczywistosciami i mamy taka reakcje: https://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1246479 , a u nas jest jak jest. To co napisal xann dla jednych jest oczywiste, dla innych glupie, a innych olsni. Nie kazdy temat na forum musi trafiac do kazdego, mamy tu sredniakow, zaawansowanych i poczatkujacych i rozne tematy sa targetowane do konkretnej grupy.

Serdeczne dzięki za linka! Przez przypadek trafiłem na bardzo cenny pomysł, o którym wcześniej nie pomyślałem, a który - w mim osobistym przypadku - może przyczynić się do znacznego wzrostu odwiedzin mojej strony. Naprawdę dzięki. :rolleyes:

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jaka cholerę siedzą tu osoby co nie zarabiają i nie wierzą w to, że da się zarobić ? Ciągle tylko widzę, a to jest be, a tamto jeszcze gorsze, a to już wogóle tylko dla naiwniaków. Co wy robicie na tym forum ? Są ciekawsze fora do pisania pierdół i dywagacji czy się da czy też nie oraz pożalenia się jaki to ten świat jest okrutny a niebezpieczeństwa nabicia w butelkę czekają na każdym kroku, poprzez naciągnięcie kolorową reklama na hosting przez PP, pozycjonowania tworzenia stron itp.

Z drugiej strony mówienie wszystkim na prawo i lewo jak łatwo i szybko się na czymś zarabia też nie jest dobre.

Jedna, druga, trzecia osoba to przeczyta i co? I za rok czy dwa będą twoją konkurencją. :P Dlatego jeżeli ktoś pisze na forum że zrobiła się totalna kaszanka w branży, że na tym już nie da się zarobić etc. to działa też długoterminowo na twoją korzyść. :rolleyes: Oni nie narzekają ot tak, po prostu. To element szerszej strategii.

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę temat.

Fajnie Xann to wszystko opisuje, tylko mnie zastanawia - jakie tematyki najlepiej wybrać.

Tak się składa, że interesuję się podróżami, turystyką, może zainwestować w tą tematykę?

Tylko tam konkurencja duża, nie wiem czy uda mi się pozyskać choćby 300uu dziennie.

Macie jakieś rady, jakie serwisy tworzyć? Np o zagranicznych kurortach jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sens, jest konkurencja, jest kasa :)

Można sporo zarobić na PP, przy bardzo dobrze dobranych frazach nawet 300uu może dać Ci niezłą pensję. (dobry PP + dobra strona + dobre frazy dają naprawdę niezły zarobek).

Póki co mój rekord to 100 euro prowizji za jedną rezerwację :)

Edit: ale żeby nie było - branża naprawdę trudna. Klucz do sukcesu to właśnie znalezienie dobrych średnich fraz które nie są ciężko oblegane a dają niezły zwrot.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sens, jest konkurencja, jest kasa :)

Można sporo zarobić na PP, przy bardzo dobrze dobranych frazach nawet 300uu może dać Ci niezłą pensję. (dobry PP + dobra strona + dobre frazy dają naprawdę niezły zarobek).

Póki co mój rekord to 100 euro prowizji za jedną rezerwację :)

Edit: ale żeby nie było - branża naprawdę trudna. Klucz do sukcesu to właśnie znalezienie dobrych średnich fraz które nie są ciężko oblegane a dają niezły zwrot.

Mówisz o polskich, czy zagranicznych PP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są niszowe tematyki, które mają małą konkurencje a są to produkty codziennego użytku z których korzysta każdy z nas, są i pod to odpowiednie PP jak ktoś zainteresowany to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności