Skocz do zawartości

Zamknieta społeczność pozycjonerów


Ptaq

Rekomendowane odpowiedzi

załużmy masz te 10 osób wszytko ok i po jakism tam czasie stwierdzasz ze dwie z nich sie nie staraja ( nie wiem na jakiej zasdzie no ale tak stwoerdzasz) i wywalasz je z grupy..... i nie boicie sie ze takie osoby od razu wysyłają informacje do google lub publikują na forum adresy wszystkich blogów?

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

załóżmy, że sąsiadka gotuje mleko, mleko wykipieje i zaleje palnik, wybuchnie gaz... nie boisz się? B)

a tak bardziej poważnie, z założenia, nie mają to być blogi do których dodajesz teksty z mixera, teksty powielane na 10 innych preclach itp itd, mają to być dobre unikalne teksty, jak za takie dostanie strona bana to jak to się mówi, trudno, a na miejsce zbanowanej strony stawia sie 5 innych :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przyznam że zrezygnowałem

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pomysly maja racje bytu ale na innych zasadach. np kazdy daje swoje piec precli o ktore dba i piesci i umozliwia dodawanie kilku osobom z pio, podczas gdy rejestracja jest zablokowana. Ja tak mam, kilka osob z tego forum dodaje mi ciekawe artki, teraz tylko rozszerzyc to, zebym ja mogl dodawac w innych miejscach i byloby ok.

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to harley zapraszam na priv mysle ze coś moge tobie zaproponowac

zakręcony mi tu nie o to chodzi zeby potepic wasz pomysł bo to ze to robisz wraz z innymi to wasza indywidualna sprawa jak Wam pójdzie nie wiem i sami tez nie wiecie w tym temacie piszemy co myslimy więc to napisałem

jeżeli widzisz tylko same za żadnych sprzeciwów to ok

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to, że ja nie widze "przeciw", ale na samym starcie nie zawracam sobie tym głowy

jest kilka osób, ktore dają od siebie po 5 precli każda, więc zakładam, że jak już sie na to zdecydowały, to nie po to by odwalaś jakies numery, a jak tak, to narażają też swój wkład i tracą czas, ktory można wykorzystac na cos innego :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności