Skocz do zawartości

Mentalnośc niektorych pozycjonerów


Xann

Czy pozycjonowanie to oszukiwanie wyszukiwarki  

129 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy proces pozycjonowania storony to oszukiwanie wyszykiwarki ?

    • Tak
      61
    • Nie
      48


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Manipulację od oszustwa dzieli jednak granica. Wolę być nazywany manipulatorem niż oszustem, to pierwsze czasami miewa pozytywne konotacje :zeby:

Nie jesteśmy uzależnieni od Googla, to internauci wybierają go jako swoją wyszukiwarkę.

BTW. badanie nie jest reprezentatywne, jak na razie za mała próbka :rotfl:

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ObiWanie, dlaczego chcesz się przekomarzać?

Jeżeli BMW włoży do bolidu Kubicy silnik lepszy od ferrari, to jest oszustwo?

Hiszpania zdobywając tytuł mistrza Europy, bo miała lepszy zespół, to oszukiwała?

Jeżeli zrobisz stronę o lepszej funkcjonalności/grafice niż konkurencja, to jest oszustwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ObiWanie, dlaczego chcesz się przekomarzać?

nie przekomarzam się , ale jest to spowodowane jednym dzisiejszym zapytaniem ofertowym , .......czy Pan też legalnie .....

Widzie ze uświadamianie przez niektórych poszło chyba w złym kierunku , " Ja pozycjonuje tylko legalnie ale ten filtr to wina konkurencji oni specjalnie coś tam zrobili ze Państwo dostali filtra "

Jak dla mnie możecie sprzedawać zepsutą szynkę jako wczorajszy obój a kolor to porostu światło tak pada , mi to rybka , ja uświadamiam klienta że będę starał sie manipluwoać przez co jest narażony na konsekwencje tego dzialania

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak uważasz, nie osądzaj innych po swoim działaniu.

Dalej twierdzę, że po prostu próbujesz swoje metody przedstawiać jako te normalne, właściwe, bo tak to się robi i wszystko co wykonywane jest dla poprawy ruchu z wyszukiwarek to oszustwo.

Nie wiem po co ten wątek założyłeś, może po to aby wbijać maluczkim do głowy, że tutaj sami [ nierzetelni partnerzy ] są, wszystko dozwolone i nie ma żadnych zasad i granic?

Tak nie jest, granice też są, oczywiście o ile ktoś chce je widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej twierdzę, że po prostu próbujesz swoje metody przedstawiać jako te normalne, właściwe, bo tak to się robi i wszystko co wykonywane jest dla poprawy ruchu z wyszukiwarek to oszustwo.

Moje metody są niezgodne w wyczytanymi wyszukiwarki , jeżeli Ty znasz metody zgodne które pozwolą mi wcisnąć "hotele" czy "gry" do top10 , powiedz .

Próbujesz właśnie się wybielić jeżeli jesteś pozycjonerem , ja nie ja wiem ze to co robię jest szare.

Pozycjonowanie zgodne z wytycznymi wyszukiwarki jest jak smoki , ktoś o tym coś słyszał ale nikt tego nie widział

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipulację od oszustwa dzieli jednak granica. Wolę być nazywany manipulatorem niż oszustem.........

A ja nie jestem ani manipulatorem, ani oszustem tylko jednym z wielu internautów, którzy dzięki swoim działaniom ciągle ulepszają wyniki wyszukiwania Googla. G bez naszych stron i naszych działań byłoby niczym.

Ponieważ moje oddziaływanie na SERPy jest kapkę większe niż przeciętnego usera to Google powinno postawić mi dobre piwko i dać możliwość ręcznego sterowania wynikami, żebym swój czas mógł wykorzystać jak najbardziej efektywnie :zeby: . Gdyby ktoś z Google czytał ten post, chciał mi podziękować i ułatwić mi życie w związku z wpływaniem na SERPy to proszę o kontakt na PW :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności