Skocz do zawartości

subodmeny - a szybkość dodawania wpisów do katalogów/precli


Yakoby

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa wygląda tak: na domenę dziennie dodawanych jest 15 wpisów do katalogów o różnej sile...

Chciałbym również zacząć katalogować nowo utworzone subdomeny i tu moje pytanie - czy 1-2 wpisy do katalogów na jedną subdomenę nie zostaną potraktowane odwrotnie do głównego zamierzenia - wyższej pozycji w googlach domeny głównej? ;)

I czy tempo które na rzuciłem katalogowaniu na główną domenę nie jest za duże?? domena ponad 2 lata najwyżej na kluczową frazę ( okna pcv )

3 pozycja na samym początku bycia w sieci... później już tylko gorzej... w momencie przejęcia pozycjonowania 27 pozycja teraz o 14 oczek wyżej

trochę szybki ten wzrost... pytanie czy nie za szybki :unsure:

od stycznia przyrost katalogowania z 5 katalogów dziennie na 15... po drodze jakieś 25 precli :unsure: spuścić z tonu? aha strona całkowicie napisana od początku tak samo treść - stworzona na potrzeby strony na rok 2009

Niestety nie wiem nic o działaniach pozycjonerskich prowadzonych przez firmę która się do końca 2008 roku tym zajmowała... nie wiem i wiedzieć nie będę bo wielką tajemnicę z tego robią... ( chodzi o częstotliwość i ilość dodawania do katalogów i precli ) -_- . O zaplecze nie pytam bo wiadomo... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy w katalogach indeksują się z różną szybkością, więc trudno ocenić przyrost linków. Trudno połapać się w Twoim wpisie :unsure:

Przepraszam za brak składności w wypowiedzi ale jest 100tka pytań na które chciałbym znać odpowiedź... a pozycjonowanie to nie pisanie strony itd tu jak się przedobrzy to efekt znany a ja niestety nie mogę sobie na to pozwolić

Boję się żeby nie przesadzić z przyrostem linków z katalogów... wiem że są one indeksowane z różną szybkością, więc jednoznacznie nie da się powiedzieć czy to zaszkodzi czy pomoże... :)

Obawiam się o tak szybki wzrost pozycji w googlach po frazie okna pcv... z 27 na 14 pozycję przez 40dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 wpisów na stronę która była już pozycjonowana to nie jest duża liczba. Skoki na pozycjonowanych stronach miałem większe. Na średnie frazy intensywnie pozycjonując stronę linkami z precli, katalogami i teamtycznym zapleczem zdażało mi się skoczyć o 90 pozycji w gorę do top20. Jak nie linkujesz wpisów z katalogów i precli to realny przyrost linków będzie sporo niższy niż te 15 - google trafi tam późno albo wcale.

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 wpisów na stronę która była już pozycjonowana to nie jest duża liczba. Skoki na pozycjonowanych stronach miałem większe. Na średnie frazy intensywnie pozycjonując stronę linkami z precli, katalogami i teamtycznym zapleczem zdażało mi się skoczyć o 90 pozycji w gorę do top20. Jak nie linkujesz wpisów z katalogów i precli to realny przyrost linków będzie sporo niższy niż te 15 - google trafi tam późno albo wcale.

Wszystkie linkowane... w krótkim czasie strona otrzymała backlink's google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności