Skocz do zawartości

Pierwszy link do strony


krzychurr

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Ostatnio wziąłem się ostro za czytanie tego forum ale ciągle nurtują mnie takie pytania odnośnie linkowania:

1) Załóżmy ze zacząłem pozycjonowanie stronę dodaje ją do katalogów i Pressel Page i za jakiś czas załóżmy że za rok nie będę miał do czego dodawać (załóżmy że tak będzie) to jak Google się zapatrzy na moja sytuacje ze linkowanie zostało zaprzestane? A moje drugie pytanie do tej sytuacji - Jak zastąpić katalogi precle?

2) Jak najlepiej zacząć pozycjonować czytałem i wiem już z dawien dawna że trzeba to robić systematycznie i dodawać do katalogów i precli a mnie ciekawi czy jak bym na samym wstępie wstawił linka na stronie o ogromnym site i BL wiem że jest to na pewno ryzykowne ale chciałbym się dowiedzieć waszych opinii.

z góry dziękuje za odpowiedzi

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zaczynać od mocnych stałych linków, np. z wartościowych katalogów.

Ad.1 Nigdy nie braknie... jeśli braknie miejsca gdzie możesz wstawiać własne linki... to znaczy, że powinieneś zmienić branżę !!!

Jak zabraknie katalogów, tworzysz inne strony, na których wstawiasz linki... i tak w kółko.

Ad.2 Tu nie chodzi o systematykę, a raczej "naturalny" przyrost linków. A nie, że będziesz dodał do 10 katalogów dziennie.

Mocny link nie zaszkodzi, ale należy wziąć poprawkę, na to, że taka strona z Twoim linkiem będzie przez pewien czas wyżej niż Twoja strona.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)

- nie zabraknie !!! ... ale czysto hipotetycznie ... strona z którą nic się nie dzieje, to strona która straciła na popularności - zacznie stopniowo spadać (jak stopniowo zależy od konkurencyjności frazy),

- katalogi i presell page możesz zastąpić np. linkowaniem statycznym lub rotacyjnym - SWL - nie przypinaj pod stronę pozycjonowaną (cyt. "... są dla każdego kto umi je używać , służą do dopalania a nie do pozycjonowania"), możesz tworzyć strony na których umieścisz link !!!

2)

- przyrost systematyczny i z tendencja zwyżkową (im dłużej strona jest w sieci, im więcej linków do niej prowadzi, tym więcej można sobie pozwolić)

Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, ze po roku polowa katalogow przestanie istniec do ktorych juz dodales wpisy !!!

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić jeżeli ilość dodawanych linków stanie w miejscu, nie przerywam dodawania strony do katalogów, precli, wartościowych stron itp, lecz ilość linków nie wzrasta, ponieważ jak wcześniej wspomniano duża ilość stron nagle przestaje działać.

Californication czyli seks, piękne kobiety i niesamowity David Duchovny w roli głównej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić jeżeli ilość dodawanych linków stanie w miejscu, nie przerywam dodawania strony do katalogów, precli, wartościowych stron itp, lecz ilość linków nie wzrasta, ponieważ jak wcześniej wspomniano duża ilość stron nagle przestaje działać.

Wykazać się pomysłowością i sprytem. Przede wszystkim stwórz na swojej stronie najwyższej jakości, oryginalną treść, zawierającą najciekawsze informacje na dany temat i dzięki temu linki same będą przybywały (internauci chętnie odwołują się do ulubionych treści umieszczając doń linki na swoich blogach, forach itd.). Pamiętaj też o tworzeniu zaplecza, np. uruchamiając własne blogi w darmowych serwisach jak Blogger (muszą one również mieć możliwie wysoką wartość merytoryczną). I - tak jak wspomniałem na początku - przede wszystkim pomysłowość; ja np. kilka miesięcy temu stworzyłem śliczny szablon dla WordPressa, umieściłem w stopce link do mojej strony, a obecnie wyszukiwarki zindeksowały już ponad PÓŁTOREJ TYSIĄCA blogów (każdy na unikalnej domenie i IP) korzystających z mego szablonu i tym samym linkujących moją stronę. :)

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pomysł z szablonem jest bardzo dobry nieduży wydatek zwróci się w kilka tygodni i tu nachodzi mnie pytanie, do tak szybkiego wzrostu linków powinienem użyć adresu który już istnieje jakiś czas w internecie, oraz jest już jako tako podlinkowane.

Chodzi o różnicę, teraz linkuję stronę do katalogów, precli, wymieniam się linkami oraz czasami kupię wartościowy link, a tu nagle taka różnica na przełomie powiedzmy miesiąca nagły skok, czy nie dostanę filtra na strone?

Californication czyli seks, piękne kobiety i niesamowity David Duchovny w roli głównej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten pomysł z szablonem jest bardzo dobry nieduży wydatek zwróci się w kilka tygodni i tu nachodzi mnie pytanie, do tak szybkiego wzrostu linków powinienem użyć adresu który już istnieje jakiś czas w internecie, oraz jest już jako tako podlinkowane.

Chodzi o różnicę, teraz linkuję stronę do katalogów, precli, wymieniam się linkami oraz czasami kupię wartościowy link, a tu nagle taka różnica na przełomie powiedzmy miesiąca nagły skok, czy nie dostanę filtra na strone?

Podane przeze mnie rozwiązanie jest niezwykle efektywne (wspomniane ponad 1 500 unikalnych i stosunkowo mocnych linków z całego świata podniosło pozycję mojej strony do TOP 10 pod jednymi z najtrudniejszych słów kluczowych, zarówno w polskim, jak i angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim itd. Google'u i zapewniło PR=5). Zdecydowanie odradzam jednak wykorzystywania go w przypadku nowych i słabych domen, gdyż spowoduje to poważny filtr. W grę wchodzą tylko stare i mocne już portale posiadające wcześniej tysiące silnych odsyłaczy.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kończą w danym momencie katalogi wchodzisz w precle, jak się kończą precle (pamiętaj o podlinkowaniu przynajmniej tych mocniejszych) zaczynasz delikatnie linkować ze statycznego systemu wymiany linków, w tym czasie możesz już robić punkty do e-weblinka i linkować z nich wpisy w preclach. Tworzysz zaplecze, na początek może być darmowe np. na wordpress.com - linkujesz do niego. W ostatecznym etapie wrzucasz punkty z e-weblinka bezpośrednio na stronę. Jeśli w całym tym etapie użyjesz addera = pozycjonowanie.

Chcesz zrealizować marzenia? Wykonujemy skoki spadochronowe z 4000 metrów w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś znalazłem już nie pamiętam gdzie jeśli masz nową stronkę to możesz dać raz na dwa tyg (potrzebne 5-10 linków z różnych for) link z forum o PR domeny 5 i dostaniesz po 3 miesiacach pierwsze PR=4 gosc pisal ze to sprawdzal i ze tyle wystarczy. Autor jeszcze zaznaczył, że nie dawał żadnych innych linków:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności