Skocz do zawartości

[prywata] Wycena forum


jubi

Rekomendowane odpowiedzi

A może jakis temat na tamtym forum o możliwości odkupienia z sugerowaną ceną?

Prawda, że to forum to świetne zaplecze dla pozycjoniera...

Też się nad tym zastanawialiśmy, ale jeszcze nic nie jest postanowione.

Nie mam doświadczenia w sprzedaży 'wartościowych' stron, bo jak do tej pory miałem obrót samych spamów pod swle, stąd właśnie ten temat :)

Kaviorek właśnie problem w tym, że np. osoba projektująca grafikę zawodowo mogłaby to forum dobrze wykorzystać do promowania siebie, swojej firmy, swoich znajomych, ale przyszłemu lekarzowi (właśnie ten mój znajomy) jest ono raczej niepotrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jubi, co innego sprzedaż otwarta, na aukcji itp. a co innego sprzedaż prywatna konkretnej osobie, która wie co i jak i akurat ma wolna gotówkę, czas, nie ma innych pomysłów i jest na takim etapie rozwoju, że akurat chciałby się promować na takim forum.

Niech napisze w nagłówku, że forum jest na sprzedaż, może ktoś taki chętny się zgłosi i wykorzysta to w 100%. Większe szanse na lepsze pieniądze, bo tam więcej grafików niż tutaj. Ryzyko, że nikt nie będzie chętny.

Albo niech wystawi na Allegro i sprzeda po takiej cenie, którą jest w stanie się zwrócić (albo przynieść inne korzyści) w realnym czasie przez przeciętnego zainteresowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo obchodzi skrypt ?

kogo obchodzi hosting ?

za forum z zarejestrowanymi 20K userami można dostać 10 x mniej niz za forum z zarejestrowanym 1000 uzytkowników .....

w przypadku for dyskusyjnych liczy sie przede wszystkim cos co sie nazywa grupą docelową

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa jest dokładnie określona, pasjonaci obrazeczków do zamieszczania w sygnaturkach na forach :]

ps. proszę mi wybaczyć kąśliwości, ja po prostu nie czuję tego tematu, oceniam na chłodno, to niszowe forum, które dla większości nie ma większej wartości, dla mniejszości może być "bezcenne",

to samo byście pisali jakbym zapytał o wycenę forum o znaczkach pocztowych czy klonowaniu organizmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności