Skocz do zawartości

kilka pytań


Toyo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytan ...

1. dla nowej strony wymagane jest linkowanie przynajmniej 3 frazy (urozmaicenie), a więc zaczynamy linkować od 3 linków

2. co jaki okres czasu można zwiększyć liczbe linków i o ile, na co należy zwracać uwage by nie załapać filtra za nadmierne linkowanie ...?

3. czy ważne jest by strona miała jakies linki wychoddzące (poza statystykami) i czy trzeba linkować do podstron ?

4. jakieś dodatkowe informacje na które należy zwracać uwage ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan ...

1. dla nowej strony wymagane jest linkowanie przynajmniej 3 frazy (urozmaicenie), a więc zaczynamy linkować od 3 linków

2. co jaki okres czasu można zwiększyć liczbe linków i o ile, na co należy zwracać uwage by nie załapać filtra za nadmierne linkowanie ...?

3. czy ważne jest by strona miała jakies linki wychoddzące (poza statystykami) i czy trzeba linkować do podstron ?

4. jakieś dodatkowe informacje na które należy zwracać uwage ?

1.linkuj powoli i zmieniaj anchor tekst :)

2.zalezy od CIebie ale ja preferuje wolniej czyli np +1 link na miecha

3.linkowanie podstron tak, daj link do podobne tematycznie stronki;) nie zaszkodzi

Podsumowujac jednym zdaniem "Ruch linkow ma wygladac naturalnie dlatego zaim cos zrobisz zastaow sie czy to mozliwe w naturalny spoosb?"

Linki powinny byc z roznych IP roznych skryptow, strony podobnie tematycznie, wartosciowe stronki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym przyrostem linków nie jest jakoś procentowo ? wiadomo, że na początku przyrost 1 link na miesiąc to jakiś tam spory procent ogółu linkow, ale jak serwis będzie mial z rok to ten przyrost będzie mniejszy do całej ilości linków ...

na przykład by przyrost linków byl na poziomie 2 % ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak rozumiem, tylko zastanawia mnie czy przyrost powinien być stały w % czy z czasem się zmiejszać.

Np. przy zastosowaniu zasady zwiększania przyrostu dziennego linków o 1 na miesiąc da efekt stopniowego zmniejszania ilości nowych linków do ogólu linków ... czyli po 3 latach dzienny przypływ nowych linków to będzie jakieś 0,17 % całej liczby linków. a np. po pierwszych 2 miesiącach ten wskaźnik będzie wynosił 2 %.

czy taki schemat linkowania jest dobry ?, czy trzeba sie przy linkowaniu kierować jakimiś innymi analizami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak rozumiem, tylko zastanawia mnie czy przyrost powinien być stały w % czy z czasem się zmiejszać.

Najlepiej, jeśliby przyrost się zwiększał. Ale nie chodzi o procenty, tylko przyrost ilościowy. :)

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności