Skocz do zawartości

tekst na stronie


loozak

Rekomendowane odpowiedzi

po raz kolejny google nałożyło filtr na moją stronę i tutaj mam pytanie :)

Czy możliwe że po dodaniu takiego tekstu nałożyli filtr ?

Ja chciałem dopisać tylko miasta które obsługuje moja firma.

z góry dzięki za info

"Rolety Opole Wrocław Katowice , Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Biskupice, Blachownia, Błędów, Bobolice, Boguchwałowice, Bojszów, Brenna, Brynek, Brzegi Zborowskie, Buczkowice, Bystra, Bytom, Chałupki, Choryńskowice, Chorzów, Chruszczobród, Chybie, Ciasna, Cieszyn, Cięcina, Cisiec, Czaniec, Czarny Las, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czernichów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dębowiec, Dobroszyce, Dzięgielów, Gilowice, Gliwice, Goczałkowice Zdrój, Goleszów, Górki Małe, Górki Wielkie, Grabowa, Hala Lipowska, Hutki-Kanki, Istebna, Janów, Jastrząb, Jastrzębie Zdrój, Jaworze, Jaworzno, Jaworzynka, Jeleśnia, Juszczyna, Kamesznica, Karlin, Katowice, Kiedrzyn, Kłobukowice, Kobiór, Kobylica, Kochanowice-Pawełki, Kochcice, Kocierz Moszczaniecki, Kocierz Rychwałdzki, Kocoń, Kokotek, Koniaków, Koniecpol, Korbielów, Kostkowice, Koszarawa, Koszęcin, Kozy, Kozłów, Kroczyce, Krzyżowa, Kule, Laliki, Lipowa, Lubliniec, Łaziska Górne, Meszna, Mierzęcice, Międzybrodzie Bialskie, Międzybrodzie Żywieckie, Mikołów, Mikuszowice, Milówka, Morsko, Murcki, Mysłowice, Myszków, Niewiesze, Nieznanice, Ochaby, Olsztyn, Otola, Oźna, Pawełki, Pawłowice, Pewel Wielka, Piasek, Piekary Śląskie, Pietrzykowice, Pilica, Pławniowice, Podlesice, Podzamcze, Poraj, Porąbka, Potok Złoty, Promnice, Przybędza, Przyborów, Przystajń, Pszczyna, Pyskowice, Racibórz, Radków, Rajcza, Ruda Śląska, Rudy Raciborskie, Rybnik, Rycerka Dolna, Rycerka Górna, Rycerzowa, Rychwałd, Rzędkowice, Siamoszyce, Siedlec Janowski, Siemianowice Śląskie, Sierakowice, Siewierz, Skoczów, Sławków Niwa, Sokole Pole, Sopotnia Mała, Sopotnia Wielka, Sosnowiec, Sośnica, Sośnicowice, Sól, Szare, Szczyrk, Szymocice, Ślemień, Świętochłowice, Świętoszówka, Tarnowskie Góry, Tresna, Tychy, Udórz, Ujsoły, Ustroń, Węgierska Górka, Wikłów, Wilkowice, Wisła, Wisła Wielka, Włodowice, Wodzisław Śląski, Wysoka Lelowska, Zabrze, Zarzecze, Zawada Pilcka, Zawiercie, Zbytków, Zebrzydowice, Złatna, Złoty Potok, Zrębice, Zwardoń, Żabnica, Żarki Letnisko, Żory, Żywiec, Bardo, Bielawa, Bierutów, Bogatynia, Boguszów-Gorce, Bolesławiec, Bolków, Brzeg Dolny, Bystrzyca Kłodzka, Chocianów, Chojnów, Duszniki Zdrój, Dzierżoniów, Głogów, Głuszyca, Góra, Gryfów Śląski, Jawor, Jaworzyna Śląska, Jedlina Zdrój, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Karpacz, Kąty Wrocławskie, Kłodzko, Kowary, Kudowa Zdrój, Lądek Zdrój, Legnica, Leśna, Lubań, Lubawka, Lubin, Lubomirze, Lwówek Śląski, Mieroszów, Międzybórz, Międzylesie, Milicz, Mirsk, Niemcza, Nowa Ruda, Nowogrodzie, Oborniki Śląskie, Oleśnica, Oława, Piechowice, Pińsk, Pieszyce, Piława Górna, Polanica Zdrój, Polkowice, Prochowice, Prusie, Przemków, Radków, Siechnice, Sobótka, Stronie Śląskie, Strzegom, Strzelin, Syców, Szczawno Zdrój, Szczytna, Szklarska Poręba, Ścinawa, Środa Śląska, Świdnica, Świebodzice, Świeradów Zdrój, Świerzawa, Trzebnica, Twardogóra, Wałbrzych, Wąsosz, Węgliniec, Wiązów, Wleń, Wojcieszów, Wołów, Wrocław, Zawidów, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Ziębice, Złotoryja, Złoty Stok, Żarów, Żmigród, Baborów, Biała, Brzeg, Byczyna, Dobrodzień, Głodówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prudnik, Strzelce Opolskie, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice,"

W naszej firmie na hasło rolety opole otrzymają Państwo rabat 30% na wszystkie systemy zaciemnień wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze w jakim miejscu i w jakiej formie wstawiłeś ten tekst. Jeśli w stopce na samym dole to na 99% za to (jesli wszystko inne jest okey). A jeśli bylo to zrobione ladnie, np. podstrona "Obslugiwane miejscowosci" i lista z np. herbem miasta albo malymi mapkami to nie wiem :). Generalnie raczej jest to ręczna robota i moderator zobaczyl zlepek slow kluczowych nic nie znaczacych dla usera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby unikalne :)

a jak i gdzie to wpisales ??

https://www.roletyizaluzje.pl

na dole tej strony było odrazu pod opisem "FIRMA" na białym tle

właśnie chodzi o to ,że tekst unikalny bo robiłem to pare godzin ;)

dle od momentu kiedy ostatnio google odblokowało mi strone to tylko to zmieniałem, mineło jakieś 10 dni i znowu !

W naszej firmie na hasło rolety opole otrzymają Państwo rabat 30% na wszystkie systemy zaciemnień wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kombinacje na firmwej stronie :)

beeee - powoli do celu - teraz masz skutki kombinacji

byłem niecierpliwy bo mi strona z TOP 5 spadła na TOP 13 i jakimś cudem linków mi ubyło

wszystko przez tego addera ;)

W naszej firmie na hasło rolety opole otrzymają Państwo rabat 30% na wszystkie systemy zaciemnień wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adder tak nie namieszal jak Ty :P

ale i tak wydaje mi sie ,że coś źle go skonfigurowałem , bo na 20 linków które próbuje dodać wchodzi 1 !

a na forum addera nic sie nie dowiem

W naszej firmie na hasło rolety opole otrzymają Państwo rabat 30% na wszystkie systemy zaciemnień wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś gdzie dodałeś?

Standardowe wpisy do Biznes -> Praca bez znaczenia jaka tematyka jest na stronie.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od razu wiadomo skąd był pomysł --> https://www.oknoserwis.com/ :( <--

Nie polecam naśladowania technik ze stron, które stoją na prawie 4 letniej domenie i mają 123 ( z moim 124 :P ) linki zwrotne :(

Moja rada, żeby strona po kolejnych 10 dniach przepustki nie wróciła za kratki:

1) strona musi być przyjazna dla użytkownika i dostarczać to czego się szuka (więc np. cennik zrób tabelką a nie jako .jpg :( )

2) olej addery i weź sprawę w własne ręce (hasła o które walczysz nie są trudne, więc po cholerę sobie utrudniać)

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś gdzie dodałeś?

Standardowe wpisy do Biznes -> Praca bez znaczenia jaka tematyka jest na stronie.

mam zaznaczone wszystkie kategorie :(

No i od razu wiadomo skąd był pomysł --> https://www.oknoserwis.com/ :( <--

Nie polecam naśladowania technik ze stron, które stoją na prawie 4 letniej domenie i mają 123 ( z moim 124 :P ) linki zwrotne B)

Moja rada, żeby strona po kolejnych 10 dniach przepustki nie wróciła za kratki:

1) strona musi być przyjazna dla użytkownika i dostarczać to czego się szuka (więc np. cennik zrób tabelką a nie jako .jpg :( )

2) olej addery i weź sprawę w własne ręce (hasła o które walczysz nie są trudne, więc po cholerę sobie utrudniać)

Pozdrawiam B)

tak , pomysł był z tej mojej drugiej strony , tam sie sprawdziło bo na hasło "naprawa okien" jestem TOP 3

cennik już sie robi :( oby tylko google nie wymyśliło ,że cennik to duplicate content ;)

W naszej firmie na hasło rolety opole otrzymają Państwo rabat 30% na wszystkie systemy zaciemnień wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś gdzie dodałeś?

Standardowe wpisy do Biznes -> Praca bez znaczenia jaka tematyka jest na stronie.

możesz to troche rozwinąć ?

mam wrzucać do działu biznes czy go omijać ? :)

w adderze mam wszystkie kategorie zaznaczone , czy to źle ?

W naszej firmie na hasło rolety opole otrzymają Państwo rabat 30% na wszystkie systemy zaciemnień wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w adderze mam wszystkie kategorie zaznaczone , czy to źle ?
Rozumiem, że kategoria "Zdrowie i Uroda" również odpowiada Twojej działalności ;) Trzeba iść w odpowiednią tematykę, a jeżeli żadna kategoria Ci nie odpowiada to albo:

- dodajesz ręcznie i stwarzasz w katalogu własną podkategorię

albo

- idziesz w "Biznes", "Firmy", "Usługi", itd. :)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności