Skocz do zawartości

Katalog i jego wartość


krzychurr

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Zadam kolejne pytanie na tym forum z myślą że pomogę sobie i innym.

Zastanawia mnie po czym sprawdzić za katalog jest nie wartościowy i nie warto do takiego dodawać linka. Jak poznać że katalog jest zbanowany lub ma filtra (chodzi mi tutaj o jakieś niekonwencjonalne sposoby jeśli tak owe są)

liczę na waszą pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj opisałem jak znaleźć wartościowe katalogi, obróć spojrzenie o 180 stopni,

a będziesz miał nie wartościowe katalogi.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj opisałem jak znaleźć wartościowe katalogi, obróć spojrzenie o 180 stopni,

a będziesz miał nie wartościowe katalogi.

Forbidden

You don't have permission to access /wartosciowe-katalogi/ on this server.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, serwer nie wyrabia, spróbuj później. A w najbliższym czasie stronę przeniosę na inny serwer.

EDIT.

Swoją drogą pierwszy raz się spotykam z takim czymś, że serwer nie wyrabia jednego katalogu otwarty.pl mini i bloga :/

..dodam jeszcze, że katalog i jak i blog jest cache-owany.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się w tą stronę

google prowadzi politykę, w której uwzględnia, ze ktos moglby chciec zaszkodzic konkurencji

najwazniejsze, abys na swojej stronie nie mial linku do zbanowanej strony, unikaj tez linków do filtrowanych (choć niekoniecznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności