Skocz do zawartości

Dostałem bana?


Figiel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam stronę WakacyjneNoclegi.pl która niedawno została przebudowana na 3 wersje językowe, więc podstron do zaindeksowania pojawiło się sporo, również z uwagi na prowadzoną akcję mailingową. Strona była dodawana do ok 5 -7 katalogów dziennie przed przebudową, czasami maksymalnie do ok 10-14 bo dodawałem jeszcze przez addera, ale później to ograniczyłem do 1 wpisu dziennie w aderze a z braku czasu nie dodawałem ręcznie strony do katalogów, bo byłem zajęty jej przerabianiem. Także od ok 3-4 tygodni strona nie była w ogóle można powiedzieć pozycjonowana, poza dodawaniem strony do 1 katalogu adderem. Teraz okazuje się, że strony która była np. na słowa kluczowe "wakacyjne noclegi" zajmuje nie 2-3 pozycję a 327. Co się stało? Czy ktoś z konkurencji mógł mnie wykosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem, przeczytałem ale nic chyba z tych rzeczy nie robiłem, bo chyba z linkami do katalogów nie przesadziłem? To może być jedyny powód moim zdaniem, albo szybki przyrosty podstron ale nie wiem czy to ma wpływ na filtra.

Patrz pkt. 12

No chyba że tak. a jak można wyjść z filtra? Co mam teraz robić? Może zaczekam kilka dni i się jakoś unormuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś żadnego filtra (ew. na kilka fraz). Skończył Ci się FSB, a na dodatek zapewniłeś przez ostatnie 6 miesięcy nienormalny, naturalny przyrost linków... Strona trafiła na swoje miejsce. Teraz zadbaj o mocne, stałe linki z tematycznych stron o wyższym PR, które możesz dopalać SWL'ami i czekaj cierpliwie. Możesz też odpalić AdWords'a - nawet na jakąś śmieszną sumę :)

PS. TU masz dział o filtrach i banach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności