Skocz do zawartości

[prywata] wypalenie płyty dvd


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z przegraniem płyty DVD, a dokładniej wesela. Nie wiem czy firma zajmująca się jej produkcją założyła jakieś zabezpieczenia, czy nie. Próbowałem przegrać to programem Nero, Clone DVD ale po włożeniu do odtwarzacza pojawia się zawsze napis brak płyty.

Istnieje możliwość sprawdzenia tego czy płyta jest zabezpieczona ? Ewentualnie czy jest jakiś program aby to przegrać bez problemy ?

Pozdrawiam

Marcin

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek to bym sie zapytał "autora" czy zabezpieczył

Jak włożysz do PC to możesz eksplorować zawartość CD ?

Katalogi VIDEO_TS AUDIO_TS widać ?

Mozna je skopiować ?

A co do kopiowania zabezpieczonych płyt to standardowo clone DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź może alkocholem pójdzie

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek to bym sie zapytał "autora" czy zabezpieczył

Akurat z tą firmą się ciężko rozmawia. Znajomym powiedzieli 150 zł za wykonanie kopi.

Jak włożysz do PC to możesz eksplorować zawartość CD ?

Katalogi VIDEO_TS AUDIO_TS widać ?

Mozna je skopiować ?

Kopiować mogę, mam foldery OpenDVD i Video_TS

Może to być prędkością kopiowania albo różnicą płyt "+" i "-" ?

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skpiuj sobie wiec ten folder Video_TS i Adio na dysk i jak mozesz je otoworzyc to pozniej z dysku nagraj na plyte i bedzie smigac :D

Co do tych plyt weselnych to ja mysle ze to sa ogolnie jakies problemy z ich wykonaniem. Na 4 plyty jakie mialem z roznych wesel - z kazda bylo cos nie tak. W tym 2 wlasnie sie nie chcialy przegrac bo jakies bledy byly przy odczycie plyt. Ale w koncu udalo mi sie na dvd w drugim kompie je zgrac. Musisz wiec kombinowac :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no! z armatą na muchę!

Skopiuj normalnie pliki na dysk jak Carnagge pisal i zobacz czy wszystkie VOB'y normalnie można odtworzyć.

Problem to moze być raczej z nagrywarką lub z odtwarzaczem DVD

Ten kto by zabezpieczyl taką płytke to musial by być jakiś dziwny :P Wiadomo ze takie plytki to sie kopiuje ciotkom, baciom wujkom itd ... :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności