Skocz do zawartości

Jak dostosowac wodpress


CrashXT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem dostosować wordpressa pod potrzeby nowego serwisu i chciałbym, aby we wstępie wpisu (na stronie głównej) wyświetlała się miniaturka, któr a była by linkiem do strony wpisu, w którym znajduje się tylko duża wersja tego zdjęcia.

Czy macie pomysły jak to rozwiązać?

Wpadłem by to po prostu zrobić w ten sposób, że dziele wpis na przed more i po more. Przed wstawiam miniaturkę która jest linkiem do wpisu, a po more jest normalny obrazek, ktory nie jest linkiem, o normalnych rozmiarach. Jednak nie wiem jak we wpisie ukryć to co przed more, by miniaturka nie wyświetlała się we wpisie nad wersją właściwą zdjęcia.

Wiem, że zamotałem, ale kurcze jakoś po wczorajszym ciężko mi zebrać myśli :D

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności