Skocz do zawartości

Freeglobes


Rocky77

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę robił drugiego tematu. Mam problem z title, jak zrobić aby przy wpisie i kategorii najpierw był tytuł kategori/wpisu, a dopiero później tytuł katalogu?

Przykładowo - katalog.pl

Tytuł przy wpisie

Katalog.pl - fajne wakacje nad morzem

wolałbym aby było:

fajne wakacje nad morzem - Katalog.pl

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Cały katalog opiera się na skórce, a podstrony wywoływane są z pliku .html. Wszystkie pliki includuja header.html i footer.html. Chyba nigdzie indziej nie widzieliście znacznika <title>, wiec pozostaje pobawienie się plikiem header.html i <title> do czasu osiągnięcia pożądanego efektu.

Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Dodaj i promuj swoja stronę w następujących katalogach:

Amismedica.pl - zbiór ciekawych stron - PR 4

Danuta.com.pl - zbiór wartościowych stron - PR 3

Alustar.pl - katalog z gwiazdami - PR 2

Zapraszam do dodwania wpisów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam proste odpowiedzi na trudne pytanie ;)

mykuss - kombinowałeś coś czy po prostu głęboko analizując freegobes`a to napisałeś? Starałem się coś zamotać, ale nie wiem gdzie leży ta magiczna linijka kodu w którym mógłbym to zrobić. Katalogi, które są w zbiorze mar`a o najwyższych PR nie mają tak ustawionych, a wątpię aby i oni nie chcieli tak zrobić....

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tnx, mi się udało :)

ciekawy temat o FG... :rolleyes:

u mnie działa od jakiegoś czasu :-)

plik single.php

linijki:

			// Meta title
		$meta_title = $links[0]->getVar('name').' > '.$CONFIG['site_name'];

pozdr. pixel

Polecam blog o podróżowaniu. Relacje z wypraw, zdjęcia, filmy, porady.
Zapraszam na relację z wyprawy do Namibii i Botswany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :rolleyes:

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik: class/class_rewriteengine.php

szukaj function code_url($string)

Tam w kodzie funkcji będą literki, pozamieniaj literki i zapisz w odpowiednim kodowaniu (nie wiem jakie kodowanie masz w bazie i na katalogu).

Troszkę zabawy i przejdzie

Nie daj się wyprzedzić konkurencji! Dodaj i promuj swoja stronę w następujących katalogach:

Amismedica.pl - zbiór ciekawych stron - PR 4

Danuta.com.pl - zbiór wartościowych stron - PR 3

Alustar.pl - katalog z gwiazdami - PR 2

Zapraszam do dodwania wpisów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plik: class/class_rewriteengine.php

szukaj function code_url($string)

Tam w kodzie funkcji będą literki, pozamieniaj literki i zapisz w odpowiednim kodowaniu (nie wiem jakie kodowanie masz w bazie i na katalogu).

Troszkę zabawy i przejdzie

mam coś takiego.. jak to pozmieniać by bylo gites?

$accent = array('â','ŕ','é','č','ę','î','ô','ű','ç',"'");

$sans_accent = array('a','a','e','e','e','i','o','u','c','');

i mam jeszcze jedno pytanko.. a mianowicie chciałbym by wpisy w moim katalogu były za darmo jednak warunkiem byłoby umieszczenie linku zwrotnego..

czyli ja umieszczam link kogoś w katalogu a ten ktoś zalinkuje do mnie ... czy istnieje jakiś skrypt czy dodatek do Freeglobes aby coś takiego zrobić..

firma ogrodnicza dla sadowników -----------------

firmy budowlane - Moderowany katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Plik: class/class_rewriteengine.php

szukaj function code_url($string)

Tam w kodzie funkcji będą literki, pozamieniaj literki i zapisz w odpowiednim kodowaniu (nie wiem jakie kodowanie masz w bazie i na katalogu).

Troszkę zabawy i przejdzie

mam coś takiego.. jak to pozmieniać by bylo gites?

$accent = array('â','ŕ','é','č','ę','î','ô','ű','ç',"'");

$sans_accent = array('a','a','e','e','e','i','o','u','c','');

i mam jeszcze jedno pytanko.. a mianowicie chciałbym by wpisy w moim katalogu były za darmo jednak warunkiem byłoby umieszczenie linku zwrotnego..

czyli ja umieszczam link kogoś w katalogu a ten ktoś zalinkuje do mnie ... czy istnieje jakiś skrypt czy dodatek do Freeglobes aby coś takiego zrobić..

dzięki mykuss za 'wyręczenie :-)

w pierwszym rzędzie literki polskie (nie zapomnijcie też o dużych, czyli ą i Ą)

w drugim rzędzie tyle samo literek bez ogonków

co do backlinka - nie ma do tego plugina - dość sporo rzeźby w kodzie...

w skrócie:

- trzeba dodać obsługę pamiętania pola w bazie z adresem linka zwrotnego

- trzeba zrobić sprawdzanie czy link jaki ktoś miał jest na tamtej stronie - najłatwiej kazać robić to moderatorowi :-D... ale lepiej jakby skrypt sam to sprawdzał

tutaj kawałek kodu:

function check_back_link($remote_url, $your_link) {
$match_pattern = preg_quote(rtrim($your_link, "/"), "/");
$found = false;
if ($handle = @fopen($remote_url, "r")) {
	while (!feof($handle)) {
		$part = fread($handle, 1024);
		//echo $part;
		if (preg_match("/<a(.*)href=[\"']".$match_pattern.
"(\/?)[\"'](.*)>(.*)<\/a>/", $part)) {
			$found = true;
			break;
		}
	}
	fclose($handle);
}
return $found;
}
// example:
//if (check_back_link("https://katalog.4dev.pl", "https://www.dodanastrona.com")) echo "jest OK";

teraz gdzie to będzie sprawdzane to już inna sprawa....

można np. dodać to w skrypcie single.php - czyli jak tylko ktoś chce wyświetlić szczegóły strony to dokona się sprawdzenie i np. ustawi się flaga 'przerwany link' lub coś w tym stylu....

można też zrobić w panelu wywołanie ręczne (lub cron) sprawdzania okresowego...

u mnie po wykryciu, ze jest link zwrotny następuje zmiana rodzaju wpisu na premium... wyłaczyłem sprawdzanie od razu blokujace dodanie wpisu.

potem przy weryfikacji mam info czy link jest poprawny....

Polecam blog o podróżowaniu. Relacje z wypraw, zdjęcia, filmy, porady.
Zapraszam na relację z wyprawy do Namibii i Botswany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainstalowałem Freeglobes i mam taki problem, iż nie mogę dodać keywordsów. Wiem, znam opcję w panelu admina i czasem jest tam taki [+] i po kliknięciu w niego albo się nic nie dzieje (FX) albo pokazuje się komunikat o braku słów kluczowych w bazie (Opera). Czy ktoś już wcześniej rozwiązał ten problem?

edit: znalazłem jakiś dziki tutorial do tego, ale że mnie zaczyna ścigać burza (właścnie koszę trawę) to zostawiam sobie (i zainteresowanym) link na później : https://tinyurl.com/drtyhck

Druga sprawa to czy ktoś wie jak stworzyć sitemapę? Widzę klasa sitemap.php jest, ale za to nie widzę plugina sitemap (powinien być chyba?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały apel dla posiadaczy tego katalogu, skrypt ten ma częste problemy ze zliczaniem znaków,

problem głównie leży po stronie polskich znaków które zliczane są jak kilka znaków przez co powstaje dużo niedomówień.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności