Skocz do zawartości

tpsa nowy regulamin


mihauu

Rekomendowane odpowiedzi

Dostał już ktoś nowy regulamin świadczenia neostrady?

Jak na razie zmęczyłem 2 strony u już mi się bardzo nie podoba...

Zwiększenie limitu transferu trzeba planować z miesięcznym wyprzedzeniem (jeśli dobrze zrozumiałem)

Myślę, że to najlepszy moment na rezygnację z usług tpsy , zarówno internetowych jak i telefonicznych.

W moim miasteczku dostępna radiowa sieć internetowa, co sądzicie o tym ? Jest sens się przesiadać? Nie ma limitu transeru, brak zewnętrznego IP. Oczywiście są tańsi...

Co to w ogóle za pomysł, żeby zmieniać regulamin w trakcie umowy ??

Idę dowiedzieć się jaką ofertę ma konkurencja..

Mocny link za złotówę!

Dodaj wpis do Katalogu Frets.pl PR3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim miasteczku dostępna radiowa sieć internetowa, co sądzicie o tym ? Jest sens się przesiadać? Nie ma limitu transeru, brak zewnętrznego IP. Oczywiście są tańsi...

to zalezy od jakości tej sieci. radio ma dosyc kiepskie opinie, z reguly jest stawiane na slabym sprzecie, poza tym sa tez czynniki, nazwijmy je urbanizacyjne, ktore tez sie przyczyniaja do zlego dzialania takich polaczen.

ja jestem w sieci, ktora akurat do mojego osiedla ma link radiowy i jakos strasznie nie narzekam. jedyne co mnie dobija co kilkusekundowe zaniki sygnalu i niestabilny transfer (jak zawieje tak poleci.. he he).

najlepiej bedzie jak po prostu wytestujesz takie polaczenie u jakiegos znajomego. u mnie np. snieg czy burza specjalnie nie pogarszaja parametrow, ale mam znajomego, ktory sie tylko modli, zeby nie padalo :D

reasumujac: siec sieci nierowna, sprawdz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sieć radiowa jest prawidłowo zrobiona i na niezłym sprzęcie, to nie ma cudów, musi działać. Jeszcze do nie dawna radiówką przesyłaliśmy sygnał w centrum Łodzi na odległość ok. 1 km, następnie rozgałęzienie na 30 userów i wszystko było cacy. Tylko trzeba na początku przeczytać instrukcje, specyfikacje, zalecenia, a dopiero potem na zakupy i dach :D

Ja miałem tepse 5 miesięcy i to była jedna z moich najgorszych stałek (miałem już z 6 czy 7). Tak jak piszesz, zmieniają non stop regulaminy, niby dodają przepustowości łącza, ale naprawdę to o kant xxxx potłuc. Co z tego, ze mam szybkie łącze, jak nie mogę z niego korzystać w pełni więcej niż 3 dni ?

Podsumowując, ja bym na twoim miejscu zaryzykował, pozdrawiam.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam swoja siec radiowa i strone/forum o sieciach radiowych :P no i pod sieci bezprzewodowe jestem #1 :) co do tych sieci to jet tak jak juz napisano siec sieci nie rowna ale jest bardzo malo sieci 'dobrze' zrobionych tzn na dobrych laczach bo wiekszosc to DSL + kilka AP delinka albo inne go**o + kiepskie anteny z allegro (tzw kiblowki) + linux przycinajacy p2p i dzielacy lacze tak zeby jako tako to dzialalo (bolaczka to maly upload)

czym wieksza siec tym wieksze szanse ze maja dobre lacza bo sprzet i anteny to 99% kupuje najtansze a potem dokupuja kosmiczne wzmacniacze bo im to nie chce dzialac jak tylko zaczyna padac.

Aha no i jak ktos zestawia polaczenie przez drzewa albo bloki to odrazu na starcie nie ma obowiazku to dobrze dzialac bo wifi powstalo do amerykanskich biur gdzie sa scianki z kartony a nie polskich bunkow i linkow na kilka km ;)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to chłopaki mają polpaka, mówili coś o sprzęcie cisco. Wg nich rewelacja, ale sąsiadowi na po kilku godzinach przestało działać...

Ciekawe czy te sieci wytrzymują p2p :) Zarzekają się że tak, ale coś mi się nie chce wierzyć żeby bez zewnętrznego ip to chodziło sensownie...

Mocny link za złotówę!

Dodaj wpis do Katalogu Frets.pl PR3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo ... oferte sieci komorkowych

Od kilku dni bawię się LicencjąEDGE Idei... Marne to jeśli chodzi

o prędkość, bo raptem wyciąga przeciętnie około 5-10 kilo, ale... za to

jest jak na razie wszędzie gdzie próbowałem się łączyć - Gdańsk, Poznań,

trasa pomiędzy, a i fortuny nie kosztuje.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te sieci wytrzymują p2p Smile Zarzekają się że tak, ale coś mi się nie chce wierzyć żeby bez zewnętrznego ip to chodziło sensownie...

stary, ja ciągne w dzień 100, w nocy 200kB/s i zyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ja odkąd przeprowadziłem się na wioske boleję z braku alternatywy; korzystam z radia od niedawna - wiem ze stoi na dsl ale jest w miarę ok (malo userów, blisko nadajnik, kazowcy przyblokowani) - nie wydaje mi się żeby czynniki atmosferyczne (no chyba że F5) miały jakikolwiek wpływ na radio - ważna jest raczej "widzialność" urządzeń - o tepsie mógłbym już książke napisać - zwłaszcza o moich już rocznych przejściach z prawidłowym działaniem telefonu o neostradzie w domu dawno już zapomniałem.

w firmie mam neo 2mb i jestem zadowolony w 100%,

EDIT: aha a patenty typu GoInternet to lekkie nieporozumienie (jakość/cena)

{ Sprzedam ten link}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kabla z tepsy i korzystam z radiówki (teraz to będzie trzecia firma, bo właściciel pierwszej wykupił drugą). Teraz jakoś chodzi, ale- wieczne problemy, użeranie się by wyegzekfować założone parametry, lekceważenie klienta, wojna na to kto komu zajmie kanał itp. Długo by wymieniać, ale od razu ciśnienie mi wzrasta. jeden z dostawców popołudniu niedostepny na telefon. Usterki zgłaszać listownie (jako reklamację) lub mailem. WYobrażacie sobie - net nie działa, a a ja mam mu wysłać maila!

Po sześciu latach zakładają mi kabel z TEPSY. Zastanawiam się nad neostradą, ale czuję, że pewne problemy mnie nie ominą.

Jak chcesz testować radiówkę, to najlepiej u znajomego. To zawsze na początku dobrze chodzi - na zachętę.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

medium nie ma takiego znaczenia jak jakos wykonania instalacji i łącza na swiat ISP. ze wszystkich co testowalem to niestety najbardziej stabilny było SDI z tpsy, choć teraz to zabytek i droga sprawa. ja zaczynalem w grupie testujacej 1000 zł kaucji. A tak teraz jestem na kablówce limit sciagania ale dziala. z ciekawostek mialem innego ISP normalnie skrętka pociagnieta ciagle utrapienia a jak dostawili radiowke to sie polepszyło znacznie :D

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności