Skocz do zawartości

Indeksacja wp 10k site


kriss1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Staram sie zaindeksowac wordpressy po okolo 10k stron ale wydaje mi sie ze wolno mi to idzie. Maksymalnie dziennie mi dodaje po 50-60 stron wiec calosc bym mial teoretycznie gdzies po 6 miesiacach , a to chyba dlugo ? Ile wam srednio zajmuje indeksacja takie ilosci stron ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co masz w tych 10k, czy masz sitemap, jak linkujesz...

Ogólnie możesz być pewnien że nie zaindeksujesz całości... ogólnie moje doświadczenie to mniejwięcej 30-60% całości... to tyle na co możesz realnie liczyć.

Tempo jest raczej normalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoblogi mam , uzbieralo sie juz po 10k a zaindeksowalo po 1k , tak wiec trzeba czekac skoro 50-60 to tempo normalne , myslalem ze szybciej to pojdzie

troszkę zaindeksuje , tak ze trzy tysiące, potem wyindeksuje część, a potem zbanuje.... i tyle będzie...

ale masz fajny numer użytkownika.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę zaindeksuje , tak ze trzy tysiące, potem wyindeksuje część, a potem zbanuje.... i tyle będzie...

Pewnie masz niestety racje . Z poczatku bylem przygotowany na bany niektorych stron bo myslalem ze postawie sobie na to miejsce kilka nowych wp, jednak ze indeksacja trwa tak dlugo to zaczalem sie zastanawiac czy warto. Postaram sie jeszce mocniej podlinkowac i zobaczyc czy da rade szybciej to zaindeksowac no i takze sprawdzic czy bany przyjda. Czas pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co masz w tych 10k, czy masz sitemap, jak linkujesz...

dokladnie, wszystko zalezy od stopnia optymalizacji skryptu oraz taktyki linkowania

Ogólnie możesz być pewnien że nie zaindeksujesz całości... ogólnie moje doświadczenie to mniejwięcej 30-60% całości... to tyle na co możesz realnie liczyć.

Tempo jest raczej normalne...

bzdura kompletna

10 k to pikuś, takie serwisy indeksują się w całości o ile mają sensowną treść i spójną, przemyślaną budowę

wordpress się do tego nadaje znakomicie, ale ma swoje debilne uroki, których trzeba go pozbawić na wstępie

tempo jest tragiczne, serwisy typu 10k podstron powinien łyknąć w całości w mniej niż tydzień, na przykład po mapie xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności