Skocz do zawartości

Gdzie bawią się PiO'wicze?


tjay99

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany innym tematem na forum ośmielę się zapytać gdzie sobotnie ( i nie tylko :) ) wieczory spędzają PiO'wicze? Jakie cluby, knajpy, puby ?

Ja ze swojej strony mogę polecić coś forumowiczom z wlkp, a mianowicie Club Heaven w Lesznie :) Naprawdę świetne miejsce na sobotni wypad ze znajomymi. Podobno jest to najnowocześniejszy lokal w zachodniej Polsce. Dwa parkiety taneczne - jeden z muzyką elektroniczną drugi w klimatach lat 80' 90' (polecam ten drugi) :P Do tego cztery bary, a w nich.... alkohole świata (polecam whisky) :) To co mi się najbardziej podoba to fakt, że w klubie jest czysto, a ludzie wiedzą co to kultura osobista. Tylko osoby pełnoletnie do tego odpowiednio ubrane (t-shirt/koszula nie przejdzie bluza czy jakiś dresik).

Dobra, teraz Wy.... :P

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaviorek wiedziałem, że w końcu ktoś poruszy ten temat. Nie myślałem jednak, że już w pierwszym poście :)

Nie należę do ludzi, którzy wybierają się na imprezę dla lansu... jadę tam ze znajomymi aby się dobrze bawić. Ja wiem, że to może tak wyglądać... sratatatataa i jeszcze do ubioru się przyczepią, ale tak jak mówiłem "klubie jest czysto, a ludzie wiedzą co to kultura osobista", a to jest dla mnie jedna z cech dobrej imprezy.... gdzie nie musisz paplać się w błocie, zamykać oczu przed wejściem do kibla i przepychać się z jakimiś karkami...

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncerty wszelakiego typu, lato to jakieś namioty pod otwartym niebem i koncertowanie, w zimie koncerty w klubach, przeważnie jakiś punk, reggae itepe.

Ostatnio przeważnie jakieś imprezy zamknięte, lub domówki mi wypadały na weekend, jeśli jednak nie ma jakiejś imprezy na którą jestem zaproszony, czy ciekawego koncertu, to noc z dziewczyną, bądź piwko z kumplami w jakimś pubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ok... PiO'wicz to też człowiek, chodzi do tych samych pubów co 'normalni ludzie', raczej nikomu nie będzie się chciało jechać do Leszna, bo tam fajny klimat i napić się łyski :]

jak zorganizujesz jakieś Leczono-party-IT-SEO, będzie dużo ciekawych prelegentów, to PiO'wicze zjadą z całej Polski i mało ważne będzie, czy to będzie knajpa jest taka czy owaka...

raczej wątek 'wpisujcie fajne miejsca w swoich miastach, w których byliście' nie przejdzie tutaj...

//edit.. widzę, że jednak wątek się rozkręca... przyznaję się do błędu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Conejo Blanco to ostatnio głównie imprezy na powietrzu. Dużo rumu i palenia, ale ludzie w ogóle bez agresji. Wszyscy się dobrze bawią. Dresów raczej nie widziałem, za to mopy, klocki lego, tetris, geishe, indianie, niewolnicy itd... często są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności