Skocz do zawartości

Pomysł na konkurs - darmowe konta


iswift.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcielibyśmy przeprowadzić mini akcję promocyjną skierowaną do użytkowników PiO i teraz prosiłbym o jakieś sugestie aby to wszystko miało ręce i nogi.

Chcemy rozdać 15 kont hostingowych pakiet x1. Myślimy o konkursie na nowe logo dla strony. Drugi pomysł to rozdanie kont grupie 15 osób które pierwsze napiszą pod tematem stworzonym specjalnie do tego na forum. W zamian przy tej drugiej opcji chcielibyśmy jakiś symboliczny link do strony iswift.eu, aby wyelimonować dzieci neo dobrze by było jakby nie był to typowy SPAM.

Czekam na propozycję. Co lepiej może wyjść? Co bardziej Wam się podoba? Co o tym myślicie?

iSwift.eu - Hosting z miesięcznym testem konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs na logo jest bardziej kreatywny, ale nie wiadomo jak bedzie z kandydatami. Mi osobisicie nie chcialoby sie robic logo. Z pierwsza 15 jest o tyle lepiej, ze konto dostaje kilka osob z tego forum i jak ono bedzie dobrze dzialac to z pewnoscia napisza o Was cos dobrego i mozecie zyskac wiecej uzytkownikow. Szczegolnie jak dacie konto pierwszej 15, ktora ma wiecej niz np. 300 postow.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga z ograniczenimi postów jest dość dobra, wtedy nie trzeba by było żadnych linków dawać i robić problemów użytkownikom. Dość podobnie myślałem o logotypie. Co gorsza wcale on nie musi być jakoś dobry jakościowo. Czekam na kolejne sugestie. Może jeszcze jakiś pomysł na rozdanie kont?

iSwift.eu - Hosting z miesięcznym testem konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moim zdaniem lepszy jest pomysł: logo/banner/hasło reklamowe - dlatego, bo fakt komu się będzie chciało to włoży w to serce, a temu co się nie chce to tylko będzie "czatował" na pojawienie się postu, ale jaka będzie wtedy korzyść dla ww. strony? To równie dobrze można by zrobić losowanie...

Pozdrowionka :)

Gardenia-dekor.pl - Pracownia dekoratorska - dekoracje kwiatowe, wiązanki ślubne i wiele, wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie konkurs odpada. Pomyslcie na czym Wam by najbardziej zalezalo jakbyscie rozkrecali hosting? Chcielibyscie hasloa, banery, loga? Nie, chcielibyscie nowych klientow :D

Ja bym na Twoim miejscu rozdal 15 kont na PW wg. wlasnego wyboru - wybralbym moderatorow, ludzi z dluzszym stazrem na forum. Po jakims miesiacu testowania poprosilbym, zeby napisali opinie na forum. Jak jestes pewien jakosci swoich uslug to opinie beda pozytywne i jak ktos bedzie pozniej szukal hostingu to bardzo prawdopodobne, ze skusi sie na Twoj :)

A konkurs to nie wiadomo kto wygra i moze ktos zrobic super grafe, co jest na forum 2mc lub ma z 50 postow i pozniej jak napisze, ze konto dziala super to i tak nikt do tego wiekszej uwagii nie przylozy. Natomiast jak beda pozytywne opinei od modow, stalych bywalcow PiO to na pewno wyplynie to pozytywnie na wizerunek Twojej firmy :lol:

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na Waszym miejscu rozdałbym konta za artykuły sponsorowane na blogach. Duża część userów ma tutaj blogi i moim zdaniem byłoby to dla Was najbardziej korzystne. Nie dość że dodatkowe linki (są tutaj mocne blogi.. widziałem PR3, ale pewnie są jeszcze mocniejsze) to reklama nie tylko na PiO, ale też na blogach. Dodatkowo zobowiązać do opinii na forum i na blogu.

Szkoda, że ruszenie z moim blogiem idzie mi tak wolno ;P jeśli pomysł przejdzie będę sobie pluł w brodę :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności