Skocz do zawartości

nieosiąganly plik robots.txt


loozak

Rekomendowane odpowiedzi

robots.jpg

nie wydaje mi sie ,żeby to był powód !

"Google napotkało błąd podczas próby dostępu do tego adresu URL. Mogło to być na przykład skutkiem błędu serwera DNS lub upływu limitu czasu. Być może serwer był nieczynny lub zajęty, gdy próbowaliśmy uzyskać dostęp do strony."

serwer zawsze działał i akurat jak google przeglądało moją stronę to sie zaciął ?

do tego akurat plik Index.htm ?

co mogę teraz zrobić ? czekać czy coś dodać do pliku robots.txt ?

W naszej firmie na hasło rolety opole otrzymają Państwo rabat 30% na wszystkie systemy zaciemnień wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer zawsze działał i akurat jak google przeglądało moją stronę to sie zaciął ?

do tego akurat plik Index.htm ?

Dokładnie. Nie tyle co zaciął a po prostu google nie miało dostępu do twojego serwera, najprawdopodobniej wystąpił w tym momencie problem z routingiem (to tak jakbyś chciał spingować IP ale dostajesz komunikat, że IP/sieć jest nieosiągalne - tak jakby nie był wpięty do internetu) albo serwer został na chwilę wyłączony (restart maszyny, prace konserwacyne?). Inną możliwą ale mało prawdopodobną przyczyną może być celowe wycięcie ruchu dla IP google na routerach/firewallu maszyny, ale to bardzo drastyczny krok i żadna poważna firma czegoś takiego nie zrobi.

co mogę teraz zrobić ? czekać czy coś dodać do pliku robots.txt ?

Upewnić się, że twoja strona jest dostępna np. z poza polski. Wejdź np. na anonymouse.org lub inne proxy i spróbuj wejść na swoją stronę. Jeżeli wszystko będzie OK pozostaje ci tylko zaczekać aż robot google wróci na twoją stronę.

Taki pojedynczy błąd nie wyindeksuje twojej strony z SERPów.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer zawsze działał i akurat jak google przeglądało moją stronę to sie zaciął ?

do tego akurat plik Index.htm ?

Dokładnie. Nie tyle co zaciął a po prostu google nie miało dostępu do twojego serwera, najprawdopodobniej wystąpił w tym momencie problem z routingiem (to tak jakbyś chciał spingować IP ale dostajesz komunikat, że IP/sieć jest nieosiągalne - tak jakby nie był wpięty do internetu) albo serwer został na chwilę wyłączony (restart maszyny, prace konserwacyne?). Inną możliwą ale mało prawdopodobną przyczyną może być celowe wycięcie ruchu dla IP google na routerach/firewallu maszyny, ale to bardzo drastyczny krok i żadna poważna firma czegoś takiego nie zrobi.

co mogę teraz zrobić ? czekać czy coś dodać do pliku robots.txt ?

Upewnić się, że twoja strona jest dostępna np. z poza polski. Wejdź np. na anonymouse.org lub inne proxy i spróbuj wejść na swoją stronę. Jeżeli wszystko będzie OK pozostaje ci tylko zaczekać aż robot google wróci na twoją stronę.

Taki pojedynczy błąd nie wyindeksuje twojej strony z SERPów.

takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwałem :)

na anonymouse.org widzi strone więc czekam

tak wogóle to jakaś pechowa strona , jak nie filtry to awarie, adder też mi dodaje 3 linki na 100 ,chyba nie chciałbym zostać profesjonalnym pozycjonerem :)

dzięki za info

W naszej firmie na hasło rolety opole otrzymają Państwo rabat 30% na wszystkie systemy zaciemnień wnętrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności