Skocz do zawartości

Plan pozycjonowania b. trudnych haseł


magda90

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o hasła takie jak: kredyty, opony, hotele, praca, sex, pozycjonowanie. Jaki jest plan pozycjonowania takich haseł czyli co trzeba robić w jakiej kolejności i w jakim natężeniu i ile generalnie czasu wymaga wypozycjonowanie takich haseł od zera dysponując dowolnymi narzędziami i zespołem ludzi (bo chyba chyba jedna osoba nie jest w stanie tego zrobić?). Ile spamu to wymaga, jakiej mocy swl i jak skierowanej, jakiej ilości domen, bo jeśli ktoś powie, że te hasła pozycjonuję się naturalnie (cokolwiek to oznacza) to jest agentem google.

Co zrobić żeby się maksymalnie uchronić przed filtrami i bananami pozycjonując pod takie hasła?

Darmowe gry flash online - zapraszam :) a tutaj 50 PLN zwrotu za zakład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEeee... nie nie przesadzajmy..

Są to trudne hasła ale wszystko jest do zrobienia bez kupowania powyższych portali.

Jedno co można powiedzieć, to że faktycznie nie są to łatwe hasła i nie będzie to ani 3 ani 5 miesięcy.

Takich zleceń nie bierze się gdy nie ma się zaplecza, które by coś już wzmocniło...

Zasobów będziesz potrzebował sporo, ale praca i później efekty opłacają się.

Marketing w sieci - da się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysponując dowolnymi narzędziami i zespołem ludzi (bo chyba chyba jedna osoba nie jest w stanie tego zrobić?).

Jeden doświadczony pozycjoner też sobie poradzi (wcale nie trzeba całego zespołu).

Ile spamu to wymaga, jakiej mocy swl i jak skierowanej, jakiej ilości domen (...)

Na spamie daleko nie zajedziesz! Tu najlepsze efekty przynosi pozycjonowanie jakościowe i wystarczy małe, ale bardzo silne i wartościowe zaplecze, pokrewne tematycznie.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde to liczy sie systematyczna praca, troche pomyslow i wszystko idzie wypchnac

nawet bez wielkiego zaplecza finansowego

Dokładnie. Mnie się udało wypozycjonować do TP10 pod frazami o identycznej trudności na zupełnie darmowym zapleczu, bez jakiegokolwiek wkładu finansowego. Oczywiście wymagało to bardzo dużo ciężkiej i żmudnej pracy, ale opłaciło się. ;)

fahofiec co ukrywasz pod słowem "małe" ? ;)

Chodzi o to, żeby stawiać na jakość, a nie na ilość - z doświadczenia wiem, że zaplecze złożone z 2-4 porządnych serwisów może mieć większą moc niż kilkaset spamów i tak też zawsze czynię. :rofl:

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności