Skocz do zawartości

Ban czy nieuczciwa konkurencja


cms-drupal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może i dostane łupnia. Rozumiem żal osób które zostały tak potraktowane, ponieważ sam wiem ile to wysiłku kosztuje wypozycjonowanie strony zdając sobie sprawę, że zawsze może się zrodzić jakaś zawistna gnida. Tylko nie popadajcie w paranoje i nie twórzcie na tym forum atmosfery i przyzwolenia na takie zachowanie. Jest w końcu jakaś etyka zawodowa. Jeżeli jednak ktoś chcę się mścić cyt „Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.” jego sprawa ale na Boga - nie chwalić się takim zachowaniem na PiO bo młodzi to czytają:)

Witryna Biznesu - najlepsza promocja biznesu w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google bez ostrzeżenia banuje stronę, strona wylatuje z wyników wyszukiwania a strona pozycjonera jest już wyżej.

Mega bzdura

Druga praktyka w polskim światku pozycjonerskim to firmy zajmujące się zawodowo pozycjonowaniem stron. Bardzo często firmy obdzwaniają firmy które wykupiły reklamę płatną w Google i proponują im pozycjonowanie w wynikach organicznych. Jeżeli taka firma odmówi dziwnym trafem w najbliższych dniach może się spodziewać bana w google... dlaczego ? Sporo moich znajomych miało takie przypadki.

To już nawet nie wymaga komentarza. :)

Chyba ze u ciebie ban= filtr (spadek pozycji)

Żadna powtarzam żadna normalna strona firmowa nie dostanie bana w Google. Jeśli tak to pokaż mi taka. Choć jedna :D , a masz u mnie zgrzewkę piwka B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności