Skocz do zawartości

Wiele IP


Gucci

Rekomendowane odpowiedzi

IP ma bardzo duże znaczenie

Kiedyś wraz z NOONE przeprowadziliśmy testy w tym kierunku wyniki okazały się druzgoczące na korzyść różnorodnych IP , strona linkowana z jednego IP widniała w czeluściach wyszukiwarki podczas gdy linkowana z rożnych IP pięła się do góry

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test był bardzo prosty

10 linków z 10 serwisów na tym samym IP czyli na subdomenie kontra 10 linków z 10 serwisów na różnych IP , pozycjonowanie strony były normalnie podobne , hasło typu "drewniaki" niszowe

Domena z 10 róznych IP była w top10 druga latała kolo 30-40

Raczej taki test każdy sobie może powtórzyć

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo, to im więcej różnorodności w IP (blok c, blok d) tym lepiej?

Pozdrawiam

Michał Kaczmarek

"If you aim for the mountains, you will hit the plains, if you aim for the sky, you will hit the mountain peaks"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również mam wrażenie, że aż takiej różnicy w IP nie ma, tym bardziej że moje testy pokazywały z lekka coś innego...

jeżeli faktycznie były subdomeny(10) na jednym IP kontra 10 domen na różnych IP, to nieco inna sprawa;)

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test Xanna niemiarodajny :), ale wiadomo, że "postrzeganie" przez google linków jakby były z niezależnych serwisów daje dużo lepsze rezultaty niż linki z naszych serwisów (do samych siebie). Dlatego łączyć zaplecza w grupy po kilka serwisów, które rozmieszczamy na różnych adresach IP i domenach, które nie będą powiązane pomiędzy sobą informacjami we WHOIS.

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności