Skocz do zawartości

Denerwujący spam na IM


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale bez sensu gadanie... Spam dostaje raz na 2/3 dni i sekunde mi zajmuje wyłączenie okienka, a blokowanie i bawienie się w pierdoły może zająć dużo więcej czasu. A jakieś głupie pytania testujące, raczej mogą odstraszyć potencjalnie ważną osobę dla mnie, typu klient, czy znajomy który chce poprostu poggadać. Głupota i wybobylanie, na mail dostaje dziennie kilotony spamu i poprostu nie otwieram i płaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Te spamy to od tych skryptow co na allegro chodza :D

To cale zarabianie 5k miesiecznie z programow partnerskich bez wykorzystania google, adsense itd :D

Potrzeba 30 minut dziennie aby porejesrowac troche nowych numerow gg (bo jest captcha B) )

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Klient powinnien zrozumieć raczej sytuację.

2. Antyspam obowiązuje tylko osoby spoza listy.

3. Antyspam działa tylko raz dla tego samego numeru.

4. Mnie osobiście bardzo wku... ten spam na gg, nawet ta jedna sztuka dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgadzam z ilgesu, więcej czasu by mi zajęła zabawa w blokowanie tego wszystkiego, niż raz na kilka dni sekunda poświęcona na zamknięcie okienka. Poza tym gg jest dla mnie zbyt ważnym narzędziem pracy, żebym mógł sobie pozwolić na denerwowanie innych jakimiś ochronami antybotowymi (mnie cholernie denerwuje, jak piszę do kogoś i zgłasza się jakiś bot).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś dał dobrą gadkę na wejście to by nie denerwowało. Ja osobiście jestem zadowolony z rozwiązania, które zastosowałem u siebie, a wszystko zajęło 3 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Założyłem sobie nowy numer gg, efekt kilku dni bez antyspamu:

Hej

Znasz juz swoje IQ?

Swietny test znalazlam.. Sprawdz

Pierwszy prawdziwy i dokladny test na inteligencje w Internecie.

Mi wyszlo IQ: 112 i jestem dumna z tego wyniku, bo test naprawde nie byl prosty.

Az wrzucilam na grono fotke z wynikiem ze strony

[adresdostrony]

Witam. Możesz dla mnie coś zrobić? Wejdź na [adresdostrony] i kliknij w link. Nic Cię to nie kosztuje a mnie pomoże. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
UWAGA PRZELOM! Super szybki i niezawodny program do pobierania:

-filmów

-gier

-zdjec

-erotyki

-programów

-muzyki

Juz teraz mozesz go pobrac! [adresdostrony] Naprawde warto!!!

Chcesz sprawdzic poziom swojego IQ

Zobacz pierwszy prawdziwy i dokladny test na inteligencje w Internecie. -->   [adresdostrony]

Od poczatku roku ponad 100 tys polakow zrobilo ten test   POLECAMY! 

NOWOŚĆ najszybszy polski program do pobierania plików z internetu .-> [adresdostrony]

naprawde polecam!

hej! 

Pobierz najszybszy polski program do wymiany plikow przez ineternet  --->   [adresdostrony] 

 Ponad 1 000 000 plikow w calosci ZA DARMO 

naprawde polecam

[adresdostrony] przesylam jeszcze raz bo Cie nie widze dalej! ... to jest nowiutka polska edycja twojej ulubionej gry! nie musisz instalować tylko sie logujesz żeby za darmo grać w sieci spróbuj wreszcie!
Masz na to potencjał? Należysz do elity? Test Inteligencji zdradzi Ci to [adresdostrony] Warto
W naszym serwisie zyczeniowym pozostawiono dla Ciebie wiadomosc "Walentynki juz byly, ale kazdy dzien jest dobry aby wyrazic uczucia". Zobacz calosc - [adresdostrony]  Pozdrawiamy, Redakcja Serwisu
Cześć, jestem Majka. Wiem, że nie powinnam pisać, pewnie nie lubisz reklam tak jak i ja ale nie mogłam się powstrzymać

Chciałam Cie zaprosić na fajne forum wielotematyczne - a więc znajdziesz tam również swój ulubiony temat. Adres to:

[adresdostrony]

Miło będzie jeśli wpadniesz i napiszesz choć jedną wiadomość w swoim ulubionym temacie, twój jeden post pozwoli zaistnieć temu forum

Jeszcze raz przepraszam, że pisze,

Maja.

Szczerze to chciałbym spokać w realu tych spamerów i im dowalić :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam zamykam okno i po sprawie. Ci co ze względu na takie wiadomości przestali używać gg powinni też zaprzestać używania skrzynki mailowej i wszystkiego innego gdzie maja do czynienie ze spamem np. google. Do tego dołożyć wyświetlanie wkur...ch reklam i zostaje chyba całkowita rezygnacja z internetu :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności