Skocz do zawartości

Zmiana IP


hejowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuję zmianę serwera (co za tym idzie adresu IP)

Moja strona z pewnością dostała filtr

Czy zmiana IP, pomoże pozbyć się filtra ?

Na "stary" serwer ( na którym była strona)

Chcę wrzucić dobre tematyczne zaplecze ...

Pytanie .. po jakim czasie google zaktualizuje numer IP i kiedy umieścić link z zaplecza do mojego serwisu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem, Google autoryzuje ip, masz dobre strony na danym adresie jest ok, przenosisz je na nowe ip w sieci w której jest dożo witryn niskiej jakości dostajesz po 14 autofiltra.

W skrócie ip jest bardzo ważne, temat do większej dyskusji.

Google siedzi cicho i udaje ze nic nie wie :)

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Po zmiane IP site w google gwałtownie spadł mi (dla setek stron)

2. Po zmianie treści strony, PR spadł mi do zera z poziomu 1,2,3 (dla dziesiątek stron)

Ale żeby wyjść z filtra stosując podlaczenie stronki do nowego numer IP ...to jeszcze nie slyszałem.

"Pytanie .. po jakim czasie google zaktualizuje numer IP i kiedy umieścić link z zaplecza do mojego serwisu ?"

Zazwyczaj pare dni, od momentu keidy google wejdzie na strone ktora jest juz na tym całym nowym IP.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności