Skocz do zawartości

Czy pozycjonerzy mogą mi zaszkodzić ?


nocentis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zleciłem pewnej firmie pozycjonowanie pracujemy ze sobą już z 6 miesięcy jestem w top 5 fajnych fraz budowlanych :)

Jednak płace im dość sporo , chciałbym zerwać z nimi umowę i przystopować na razie z pozycjonowaniem .

Czy jak zerwę z nimi umowę nie zaszkodzą mi ?

Dodam , że serwis ma pr 1 mam tylko 308 linków zindeksowanych przez boty i 28 przychodzących ..

Z drugiej strony jak to wygląda np. mój znajomy ma sklep internetowy , powiedzmy chce się zemścić na nim i zapewnić mu bana w google zacznę linkować z stron śmieci etc . Nie nabawi on się przez mnie bana ?

Pozdrawiam

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zerwaniu umowy musisz liczyć się z tym że firma zdejmie linki. W zależności od tego jak to zrobi albo strona na przez kilka miesięcy będzie sobie powoli spadać, lub też stosunkowo szybko dostanie filtra i poleci gdzieś daleko. Bazując na swoich doświadczeniach z usuwaniem linków z SWL obstawiam pierwszy scenariusz jako bardziej prawdopodobny.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie ma się opłacać, jak się nie opłaca to po co pozycjonować?

Jeśli myślisz ze zarobisz więcej bo przestaniesz płacić firmie to gratki za pomysłowość.

I nikt się nie będzie mścił - Google cię po prostu załatwi.

Pozycjonowanie to proces ciągły.

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zerwaniu umowy musisz liczyć się z tym że firma zdejmie linki. W zależności od tego jak to zrobi albo strona na przez kilka miesięcy będzie sobie powoli spadać, lub też stosunkowo szybko dostanie filtra i poleci gdzieś daleko. Bazując na swoich doświadczeniach z usuwaniem linków z SWL obstawiam pierwszy scenariusz jako bardziej prawdopodobny.

mi zrezygnowanie z SWL'a przniosło jedynie spadek PR z 4 na na 0 spadek pozycji był nieodczuwalny. Szkoda tylko PR. SWL był niestety błędem. Nie wiedziałem jak z tego korzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak to wygląda np. mój znajomy ma sklep internetowy , powiedzmy chce się zemścić na nim i zapewnić mu bana w google zacznę linkować z stron śmieci etc . Nie nabawi on się przez mnie bana ?

zerwiesz umowe to zapewne spadniesz. A za takie plany i podejscie Ty go powinienes dostać. Patrz co mozesz zrobic dla siebie a nie jak konkurencje uwalić. Zenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak to wygląda np. mój znajomy ma sklep internetowy , powiedzmy chce się zemścić na nim i zapewnić mu bana w google zacznę linkować z stron śmieci etc . Nie nabawi on się przez mnie bana ?

Pozdrawiam

na szczęście się nie nabawi, ale Ty albo zmień podejście, albo zmień sobie forum :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok nie chce się na nikim mścić to był taki przykład .

Kurcze chyba przedłużę umowę z pozycjonerami .

Dzięki za info pozdrawiam .

[Pozdrawiam Michał ] Jesteś z Poznania - zapraszam agencja interaktywna poznań i pozycjonowanie stron poznań i tworzenie stron poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo braku efektów.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności