Skocz do zawartości

Polbank - Bank internetowy?


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym Polbankiem to również się nasłuchałem dziwnych rzeczy :piwo:

Mbank też mam jest rzeczywiście świetny. Ale brakuje mu oprocentowania na rachunku!

Jeden telefon na infolinie, i przesłanie dokumentu i otworzą Ci eMax plus

Chyba dawno nie korzystaliście... Mam 8 rachunków w mBanku, co pozwala zaoszczędzić mi jakieś 140zł/mies, bo wszystkie są za free. Żeby założyć eMax Plus (oprocentowanie 5,05%, szkoda, przed kryzysem było 6%) wystarczy 1 telefon, wklepanie kilku cyfr telekodu i poproszenie o otwarcie kolejnego rachunki (max 2 minuty to zajmie). Dokument przyślą pocztą, ale rachunek działa od zaraz.

No i to co kładzie na łopadki inne banki to: darmowe przelewy do wszystkich krajowych banków i brak prowizji przy wypłatach zagranicą (karta debetowa!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że normalni ludzie również zakładają w Polbanku konta...

Ale niektórzy lubią się przekonać na własnej skórze...

Niektórzy mają jeszcze gdzieś kredyty, a konto jest tylko dodatkiem :rolleyes:

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny dzień

Szanowni Państwo,

Bankowość Internetowa Polbank24 jest aktualnie niedostępna z powodu prowadzonych prac serwisowych. Proszę spróbować ponownie w ciągu pół godziny. Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

Z poważaniem,

Polbank EFG

Co z tą gwarancją?

Moj Ojciec założył też tam konto i przelał tam naprawde dużą kase, chyba uciekniemy z tego banku jeszcze szybciej jak sie tam załapaliśmy...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbank też mam jest rzeczywiście świetny. Ale brakuje mu oprocentowania na rachunku!

Jeden telefon na infolinie, i przesłanie dokumentu i otworzą Ci eMax plus

Ale eMax jak na bank całkowicie* internetowy i tak jest nisko oprocentowany, do niedawna mieli porównanie ofert przy konie eMax + ale dłuższy czas to konto było jednym z najniżej oprocentowanych i usunęli tą zakładkę....

Ale i tak polecam. Bo na dłuższą mete nie narzekam. Co innego https://nabiciwmbank.pl/...

Pozdrawiam,

Michał

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mialem konta w paru bankach i generalnie zaden bank nie jest bez wad. Najbardziej przyjazny jest mbank bo wiekszosc rzeczy mozesz załatwic sam i teraz korzystam wyłącznie z ich usług. Gorzej jak juz musisz u nich o coś sie doprosic , wtedy zaczynaja sie schody.

Ale takich sytuacji mialem moze ze dwie. Ciesze się tez ze kredytu mieszkaniowego nie brałem u nich choc kiedys zastanawialem sie nad przeniesieniem go do mbanku ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności