Skocz do zawartości

Zaplecze - nie rozumiem


dongrela

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i czytam i coraz bardziej nie wiem co to jest zaplecze.

Powiedzmy, ze pozycjonuje strone X

W tym celu robie 50 stron o podobnej tematyce, na innych serwerach (inne ip) i umieszczam na nich linka do mojej strony X?

O to chodzi?

Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu mnie zadziwiliscie...

ja myslalem, ze G za kazdym razem sprawdza na jakim IP serwera jest link i nie bierze pod uwage kilku linkow z tego samego IP.

czyli cale zaplecze mozna zbudowac na jednym serwerze (z tym samym IP)?

Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę dongrela, że Ty troszeczkę zboczyłeś na niewłaściwy kurs, przynajmniej jeśli chodzi o poczynania marketingowe związane z Twoim forum. W innym temacie, wyciągnąłeś wnioski, że nałożony został filtr za linkme, co oczywiście jest totalną bzdurą, a jeszcze ktoś wyskoczył z FSB - normalnie spadłem z krzesła... Śledzę to forum jakoś od października i co nieco widziałem jak zorganizowana była przeprowadzka na vBulletin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie nie pytam glownie o alfaholikow, tylko szkole sie teoretycznie na temat pozycjonowania. "staram" sie pozycjonowac nietylko alfaholikow i nie musisz odrazu wiazac moja osobe z tym forum.

co do poczynan marketingowych nie za bardzo rozumiem? przeprowadzka na vbulletin? jesli widziales jakies niedociagniecia w tej przeprowadzce to chetnie wysluchalbym rad kogos bardziej doswiadczonego w tej kwestii. tylko nie jest to chyba temat nadajacy sie do tego watku...

Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie nie pytam glownie o alfaholikow, tylko szkole sie teoretycznie na temat pozycjonowania. "staram" sie pozycjonowac nietylko alfaholikow i nie musisz odrazu wiazac moja osobe z tym forum.

co do poczynan marketingowych nie za bardzo rozumiem? przeprowadzka na vbulletin? jesli widziales jakies niedociagniecia w tej przeprowadzce to chetnie wysluchalbym rad kogos bardziej doswiadczonego w tej kwestii. tylko nie jest to chyba temat nadajacy sie do tego watku...

spoko --> PW

Przyglądałem się nie tylko temu (Twojemu) tematowi - odpisałem po prostu w najświeższym. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i linkujesz z każdej podstrony

A ja bym olał podstrony jak masz możliwość i tylko z głównej linkował, lu z kilku co najwyżej podstron, tematycznie do podstron głównego. Do tego w takim tematycznym zapleczu na jakiś pojedynczych podstronach linkował bym do "konkurencji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i linkujesz z każdej podstrony

A ja bym olał podstrony jak masz możliwość i tylko z głównej linkował, lu z kilku co najwyżej podstron, tematycznie do podstron głównego. Do tego w takim tematycznym zapleczu na jakiś pojedynczych podstronach linkował bym do "konkurencji"

do jakiej konkurencji? znowu nie rozumiem?

ile linkow do mojej glownej strony umieszczac na podstronie zaplecza? 1 czy wiecej?

i mozna prosic o jakis generator, w ktorym wpisuje tresc, a on to osadza w stronach html? zebym recznie nie musial pisac... :P

Forum Alfa Romeo Giulietta, 159, MiTo, 156, 147, 166, 145, 146, 155, 164, 33, 75, GTV, GT, Brera, Alfetta ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności