Skocz do zawartości

13-tego w piątek


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie zazwyczaj dziwne rzeczy dzieją się w tygodniu, w którym jest piątek 13-go, ale sam piątek powinien być OK. Dzisiaj już miałam beznadziejny dzień w pracy, więc mam nadzieję, że to już koniec ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piatek 13 to dla mnie specjalny dzien. Dobrze go wykorzystam w kręgach SEO.

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie Update jak nic :)

Tu jest zestawienie wydarzeń z wikipedii z piątków trzynastego -> Piątek 13. Może kogoś zainteresuje

I jutro dodadzą: największe w historii zerowanie wartości PR w pracy algorytmu Google od 1998 roku :rolleyes:

Upadek SWL'i, wyszukiwarka zostaje spamowana w odwecie za brak dużych ilości punktów w SWLi, a raczej ich redukcję, horendalnymi ilościami najgorszej maści SPAMu. Googlarz sobie nie radzi. Przestaje pomagać i ucieka, bo polscy webmasterzy zaczynają rozbierać forum Google na kawałki. Na żadanie: https://google.com mamy "ERROR404 by Polacy".

:( Nie no moż enie będzie tak źle - zobaczymy..

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy żyją jak narazie?

Ja żyję, ale akurat wczoraj choróbsko mnie złapało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności