Skocz do zawartości

[Ankieta] Onetyzacja PIO


Trotyl

  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak zmienia się z czasem poziom merytoryczny PIO?

    • rośnie
      3
    • spada
      83
    • nie zmienia się
      15


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do profesjonalności tego forum to zdecydowanie mimo wszystko jest moim zdaniem na najwyzszym poziomie i nie ma sobie rownych w porownaniu do innych jemu podobnych. Od czasu do czasu zagladam na kilka innych for i tam jest juz masakra. Zero tresci i rzetelnej informacji. Jakby ktos posty do mieszarki do precli wrzucil :rolleyes: . Wole nie podawac adresow, o ktorych mowie ale na pewno niejeden by mnie poparl.

Analizujac wiec PiO pod katem merytorycznym, porownujac je do innych podobnych for, nalezy sie ten jeden glos na "+"... choc nie nalezy on do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by chociaż robić różnego rodzaju testy żeby podnieść poziom PiO, bo odpowiadanie większości osób na pytania bierze się z odpowiedzi innych choć sami tego nie przetestowali lub się domyślają.

Wiele rzeczy może wydawać się oczywistych, ale czy są testowane przez kogoś?

Jedynie Ptaq robi dobrą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje "kreatywne" zaplecze (jak na razie mam b. dobre efekty) i chętnie bym z kims podyskutował "merytorycznie" i podzielił się doświadczeniami, ale puszczając tutaj temat ryzykuje, że mój pomysł jutro zamieni się w kupę zbanowanego spamu, a pojutrze na allegro pojawi się automat do niego (ewe w odwrotnej kolejności)...

LoL dlatego dam se spokój za dużo pokemonów tutaj się kręci :)

pozdrawiam spamerów :)

Radioactive@home - nauka dla przyszłości, kotfryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje "kreatywne" zaplecze (jak na razie mam b. dobre efekty) i chętnie bym z kims podyskutował "merytorycznie" ..... ale puszczając tutaj temat ryzykuje, że mój pomysł jutro zamieni się w kupę zbanowanego spamu,....

dobre zaplecze jest nie banowane , no chyba ze produkujesz mielonkę to co innego :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje "kreatywne" zaplecze (jak na razie mam b. dobre efekty) i chętnie bym z kims podyskutował "merytorycznie" ..... ale puszczając tutaj temat ryzykuje, że mój pomysł jutro zamieni się w kupę zbanowanego spamu,....

dobre zaplecze jest nie banowane , no chyba ze produkujesz mielonkę to co innego :unsure:

Nie chce mi się dyskutować czym jest zaplecze itd...

Ale skoro normalne wartościowe strony bywają banowane za "nic" to jaką masz wizję nie banowalnego zaplecza?

A to co robię może i ma w sobie coś z mielonki, ale z pewnością jest lepszą mielonką niż typowe blogi z onetu ;) i jest subtelna różnica między (10 pozycjoner)*(500szt mielonki), a (500 pozycjoner)*(10000szt mielonki) np :P

Inna sprawa, że ja dobre zaplecze charakteryzuję współczynnikiem - włożona praca do mocy którą jest w stanie to zaplecze przekazać.

No i ostatni powód to kształcenie sobie samemu konkurencji
- ot co główny powód, tutaj zgadzam się z Tobą Xann w 100%

Radioactive@home - nauka dla przyszłości, kotfryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności