Skocz do zawartości

[Ankieta] Onetyzacja PIO


Trotyl

  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak zmienia się z czasem poziom merytoryczny PIO?

    • rośnie
      3
    • spada
      83
    • nie zmienia się
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze można podzielić trochę userów na masterów i pokemonów...

ja chcę być z pokemonami :P

wykopywaliśmy z irca za trollowanie.

raz wszedłem na waszego irca pod nickiem googlebot i dostałem za to bana, od tej pory olewam go ciepłym moczem :unsure:

a wracając do meritum to nie mam nic przeciw tematom omawianym wielokrotnie o ile nie wpadnie tam kilku którzy rozp*****lają cały topik urządzając tam jakieś śmiechy chichy albo napier*****ą się między sobą

respect.gifgoogle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ech jubi jubi masz jakieś ciekawe logi na mnie? :D

którą jeszcze rok temu wykopywaliśmy

Z tego co pamiętam raz dostałem bana za podszywanie się pod darkona.

Po za tym piszesz nie na temat i nie rozumiem związku.

Poziom merytoryczny chyba wynika z ilości merytorycznych postów a nie tych drugich? Prawda? Czy się mylę?

;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logów co prawda nie mam, ale pamiętam że były takie sytuacje i to nie raz; przeszłości nie zmienisz. Przyznam, że teraz jesteś ok, ale takie tematy nikomu do niczego nie są potrzebne. Dyskusje o poziomie forum są bezcelowe i same w sobie obniżają jego poziom. Z wypowiedzi części osób tutaj widać, że zależy im na utrzymaniu wysokiego poziomu forum, więc rada - pomagajcie innym (trotyl vel lolaxxx to robi, co się mu chwali), dopiszcie kilka poradników na konkretne tematy do przyklejenia w konkretnych działach, wysyłajcie raporty do moderatorów, jeżeli coś według Was obniża poziom tego forum itp, ale nie zakładajcie takich bezcelowych tematów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności