Skocz do zawartości

Precle


desire121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

1. Czy warto dodawać więcej niż jeden artykuł do tego samego precla?

2. Jeżeli tak to ile?

3. Przeglądając precle trafiam na takie gdzie dziennie dodawanych jest dużo artykułów, mają pr 3, a w google ich w ogóle nie widać tzn. brak linka do strony, site=0. Dlaczego tak jest i dlaczego mimo tego dodawane są tam nowe artykuły?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj jak dodawać arty do precli, jest sporo tematów na tym forum odnośnie twoich pytań. Zapraszam cie też na www.szok24.eu, tu też znajdziesz sporo artów odnośnie preclowania

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za adres, z artykułami zapoznałem się, na forum również szukałem, ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem, być może nie jasno zadałem pytanie.

Mianowicie jeżeli mam 5 unikalnych artykułów tematycznie powiązanych ze stroną pozycjonowaną i dodam je do tego samego precla to może dać lepszy efekt aniżeli dodanie tylko 1 artykułu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli posiadasz więcej wartościowych artykułów niż jest preceli działających na polskim rynku, to czemu nie, natomiast w przeciwnym wypadku bardziej opłaca się dodać teksty do różnych baz, ponieważ linki z różnych domen i adresów IP mają zazwyczaj większą moc niż odnośniki z tej samej domeny.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Należy pamiętać, że to nie katalog i wpisy z opisem "Zapraszam na moją stronkę" nie są dopuszczalne.

2. Trzy linki w treści wystarczy, jednak muszą być one tematyczne do całego artykułu.

3. Artykuły powinny być unikalne, niepowtarzalne, bez błędów ortograficznych i stylistycznych.

4. Nie warto nadużywać słów kluczowych, przez co nasz wpis to zwykły spam, a nie cenna informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze artykuły, tzn. całkiem unikalne, dodaje się tylko do własnych precli. Do dobrych obcych serwisów dawaj dobrze przygotowane publikacje z mixera.

Dokładnie... jak dodasz fajnego arta do publica o popularnej tematyce to i tak ktoś go zmiksuje i dodaj 100 razy w innych... Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze artykuły, tzn. całkiem unikalne, dodaje się tylko do własnych precli. Do dobrych obcych serwisów dawaj dobrze przygotowane publikacje z mixera.

Nie popieram takiego postępowania. Pisałem w innym wątku, ale powtórzę jeszcze raz: do KAŻDEGO precela dodaję absolutnie unikalny, niepowtarzalny, artykuł o dużej objętości i NAJWYŻSZEJ wartości merytorycznej. Zajmuje to KILKA SEKUND i NIC nie kosztuje. A korzyści są nieporównywalne - zdarzyło się, że taki artykuł autentycznie zdobył kilka NATURALNYCH odsyłaczy z różnych blogów i forów, bo spodobał się użytkownikom.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest krąg zamkniętych tematycznych precli :rolleyes: tam warto dawać sporo od siebie bo inni dużo dają Wam :)

Zazwyczaj jeżeli robisz tematyczne arty to robisz 3 linki wychodzące z jednego arta :

- dwa do strony pozycjonowanej / zaplecza

- jeden do następnego arta w innym preclu o tej samej tematyce :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności