Skocz do zawartości

Jakich skryptów brakuje?


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :soczek:

Zastanawiam się jakich skryptów Wam brakuje najbardziej?

Do budowy site etc..

Z chęcią poczytam jakieś propozycje, ponieważ nuda totalna mnie dobija.

8 godzin w pracy, później z dziewczyną i na samym końcu mam czas na programowanie, i nie mam pomysłów na skrypty, już napisałem sobie skrypt ogłoszeń matrymonialnych etc..

Napisałem tego masę dla siebie, i brakuje mi już totalnie pomysłów.

Czekam na jakieś ciekawe pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

takie coś, co przyciska się przycisk start i po 5 minutach ma sie miliony podstron, z setkami tysiecy subdomen z wgranymi skryptami swl i dodanymi do panelu co generuja po parenaście milionów punktów i automatycznie linkują frazy ktore pozycjonuje dodatkowo obrabia zaplecze.

a i z rana kawe robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś skrypt na potrzeby precli. Za nim google dobierze sie do wordpresów.

Z tym nie było by problemu, największym problemem było by stworzenie systemu szablonów bo z tym to ciężko u mnie.

Jak masz aż tyle wolnego czasu to może nowy SWL? :soczek:

Żebym wiedział jak to bym coś pokombinował. Powiem tak nawet nie wiem od czego bym musiał zacząć, a gdzie tu dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś skrypt na potrzeby precli. Za nim google dobierze sie do wordpresów.

Jak masz aż tyle wolnego czasu to może nowy SWL? :)

Precla można postawić na niemalże każdym dostępnym obecnie cmsie. joomla, drupalu, wordpresie i innych których pełno w sieci. Mi osobiście to przydałby się jakiś dopracowany skrypt wykorzystujący np szablony wordpressa. Skrypt do którego można by w łatwy sposób bez większych przeróbek podpiąć dowolną bazę danych.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności